Stavås Skistad

Sauva-Aasi Hiihtokaupunki Kristiina, antavatko ruaattaalaaset sen yhä Elvistellä ja voittaa Falukorvin sprintissä ?

Minkä pituinen ja painoinen tämä tyttö on ?

Ja Ennenkaikkea, mitä hormoonia hänelle syötettiin ja minkä ikävuosien aikana ?

Kasvuhormoonien käytön on hiihtäjä myöntänyt itse ja asiaa tuntee jopa KäryPekka.
15318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kuulin jostain, että olisi 183 pitkä, muita kuitenkin päätä pidempi. On syytä kysyä, miksi kasvuhormoonia on annettu ja ennenkaikkea, millä perusteilla juniorihiihtäjiä syötetään hormoonein. Muitakin on, ilmeisesti kaikki torskan maajoukkuehiihtäjät.

Äänestä

Aika-ajon perusteella haisee nor-swe maaottelulta, kuten 2001 jälkeen on ollutkin, no, vennäit oli välillä, ainakin tappelemassa, jossei Friida päässyt pistämään tissiin

Äänestä

Siitaadin penkki 164 kg, muut täysin hyvää yötä.

Äänestä
  • 164 ei nosta yksikään nykypäivän maailmankuppiin osallistuva hiihtäjä.

    Matti Heikkinen aikoinaan testasi, otti kovan penkkikuurin ja sai 100 kg penkistä. Ei mennyt Bolsultakaan, kun testasivat Saariselällä.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    164 ei nosta yksikään nykypäivän maailmankuppiin osallistuva hiihtäjä.

    Matti Heikkinen aikoinaan testasi, otti kovan penkkikuurin ja sai 100 kg penkistä. Ei mennyt Bolsultakaan, kun testasivat Saariselällä.

    Matti nosti 92 kg. Tuosta löytyy Ylen Arkistosta filminpätkä.

    Nykyisin 50 kg penkkaaja. Ei maita, ei penkki eikä ruoka.

    Äänestä

Stavaas, Närpes Kraft, hartialla ja hauiksella !

Äänestä

Panisin

Äänestä

Decadurabol, primobol sun muut, siinä nimilistaa millä hiihtokisoja voitetaan!

Äänestä

Jonna Sundling voittaa kauneuskisassa !

Äänestä

Neuvostoliiton hiihtomaajoukkueeseen ei aikoinaan tullut valituksi, jos ei penkannut satkua.

Mirja Lehtosen kämppäkaveri otti penkistä satkua toistoina, mutta aamuisin olikin teltta pystyssä. Mirja hieman ihmetteli, missä hänen orgaaninsa oikein on.

Kun hiihtoon tuli sukupuolitestit, vahvat neukuttaret palasivat sovhoosin lypsäjiksi.

Äänestä

Smetaniina lypsi kolhoosissa ja muutama muu Nevskin pektopahheissa. Joku Viipurin Drusbassakin.

Äänestä

Skistad on 175cm, hyvä suksija hän on.

Äänestä

Klaudia Pojarskij oli sukupuoleltaan mies, mutta hiihti kilpaa Neuvostoliiton naismaajoukkueessa arvokisamitaleja voittaen.

Tämä siis ennen Neukkujen Translakeja, joita ei ole ensimmäistäkään edes Puuttiininmaassa vieläkään.

Äänestä
  • Bojarski voitti Mirjan vain 2,4llä sekunnilla, mutta Grenobleen 68 tuli sukupuolitesti, niin ei tullut ei Klaudija eikä Mirjakaan.

    Herättää kysymyksen, olivatko molemmat miehiä ?

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Bojarski voitti Mirjan vain 2,4llä sekunnilla, mutta Grenobleen 68 tuli sukupuolitesti, niin ei tullut ei Klaudija eikä Mirjakaan.

    Herättää kysymyksen, olivatko molemmat miehiä ?

    Lehtonen meni naimisiin ja lopetti kyllästyneenä tyrannimaiseen hiihtoliittoon.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sauva-Aasi Hiihtokaupunki Kristiina, antavatko ruaattaalaaset sen yhä Elvistellä ja voittaa Falukorvin sprintissä ?

Minkä pituinen ja painoinen tämä tyttö on ?

Ja Ennenkaikkea, mitä hormoonia hänelle syötettiin ja minkä ikävuosien aikana ?

Kasvuhormoonien käytön on hiihtäjä myöntänyt itse ja asiaa tuntee jopa KäryPekka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu