Seksiä tuntemattoman kanssa

Anonyymi-ap

Tänään sain tietää että muu perhe lähtee mökille viikoksi ja talo jäisi minun luotsattavaksi. Olin niin innoissani että en pysynyt maltillisena. Muutama päivä kului kavereita nähdessä mutta muuten Olin yksin. Minulla oli myös aika kova panon tarve. Kerran yöllä heräsin siihen että nyt panottaa ja kovaa. Siinä sitten sormetin itseäni,hyväilin rintojani ja toivoisin että nyt olisi seuraa. Päätin että huomenna etsin itselleni sellaisen.

Aamulla heti katsoin netti sivuja, jos löytyisi joku henkilö läheltä,tässä vaiheessa ei kiinnostanut oliko hän mies vai nainen. Törmäsin sitten yhteen Nea- nimiseen naiseen ja laitoin viestiä jos haluaisi vaikka nähdä. Sain vastauksen että" voidaan nähdä vaikka huomenna" ja sehän sopisi minulle. Olin innoissani että saisin "uuden ystävän".

Aamulla ei meinannut maistua leipä kun mietin mitä tänään tapahtuisi. Miltähän Nea näytti. Nea siis etsi alle 25v henkilöitä ja valehtelin nimeni ja ikäni 18 vuotiaaksi. Kun tapasimme torille kerroin Nealle :- Joo mä oon oikeesti Aliisa ja oon 16v". Nea esittäytyi Merjaksi ja ymmärsi tilanteeni. Lähdimme rannalle.

Menimme vähän syrjemmälle pois "aukiolta". Juttelimme niitä näitä. Avasin bikienien hakat ja pyysin häntä laittamaan aurinko rasvaa selälleni. Hitain ja pyörivin liikkein laitto rasvaa ja hymähdin tyytyväisyydestä. Merja hieroi alempaa ja nimenomaan pakaroitani että reisiä. Ehdotin että mentäisiin sitten syömään jotain. Kävimme kaupan kautta meille syömään salaattia.

Laitoin tiskejä altaaseen. Merja tuli taakseni ja käänsi minut ympäri. Hän suuteli minua hellästi. Nousin keittiön pöydälle ja hän alkoi suutelemaan uudestaan vetäen minua lähemmäksi. Merja kantoi minut sohvalle. Aloimme riisuuntua. Hän alkoi nuolla pilluani ja ähkin kun välillä kävi sisälläni. Sitten Merja kaivoi laukustaan kumipeniksen ja laittoi sen lantiolleen ja alkoi panemaan minua sillä.

Koko ajan hän nopeutti ja sitten oli minun vuoro. Hän halusi 69- asennon ja sitten sitä mentiin. Olin vähän huono mutta se ei Merjaa haitannut. Hän halusi vielä panna minua joten menin selälleni ja avasin jalkojani. Hän tuli väliin ja orgasmeja kuin satoi ajallaan. Mentiin sitten suihkuun. Minä ehdotin että hän panisi minua tuolla perseeseni ja sehän sopi. Hänellä oli vaikea saada sitä sisään mutta hetkeä myöhemmin kiljuin kivusta ja nautinnosta.

Vaihdettiin lopuksi puhelin numeroita ja sovittiin että pian tavataan.

Mielipiteitä???

1

3424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

        Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
        Maailman menoa
        212
        4692
      2. Sinä eräs, pyydän......

        AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
        Ikävä
        188
        2616
      3. Nimikirjaimet

        Kuka kaipaa ketä 🥰
        Ikävä
        67
        1542
      4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

        Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
        Ikävä
        96
        1220
      5. VOI TÄTÄ ILON

        JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
        Tuusniemi
        126
        1154
      6. Kohta katson sun kuvaasi

        ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
        Ikävä
        9
        1142
      7. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

        jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
        Ikävä
        107
        1140
      8. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

        Olet mielessäni, vanhempi mies
        Ikävä
        71
        1091
      9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

        Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
        Maailman menoa
        139
        1072
      10. Bim bom ovikello soi!!

        Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
        Ikävä
        109
        999
      Aihe