Seksiä tuntemattoman kanssa

Anonyymi-ap

Tänään sain tietää että muu perhe lähtee mökille viikoksi ja talo jäisi minun luotsattavaksi. Olin niin innoissani että en pysynyt maltillisena. Muutama päivä kului kavereita nähdessä mutta muuten Olin yksin. Minulla oli myös aika kova panon tarve. Kerran yöllä heräsin siihen että nyt panottaa ja kovaa. Siinä sitten sormetin itseäni,hyväilin rintojani ja toivoisin että nyt olisi seuraa. Päätin että huomenna etsin itselleni sellaisen.

Aamulla heti katsoin netti sivuja, jos löytyisi joku henkilö läheltä,tässä vaiheessa ei kiinnostanut oliko hän mies vai nainen. Törmäsin sitten yhteen Nea- nimiseen naiseen ja laitoin viestiä jos haluaisi vaikka nähdä. Sain vastauksen että" voidaan nähdä vaikka huomenna" ja sehän sopisi minulle. Olin innoissani että saisin "uuden ystävän".

Aamulla ei meinannut maistua leipä kun mietin mitä tänään tapahtuisi. Miltähän Nea näytti. Nea siis etsi alle 25v henkilöitä ja valehtelin nimeni ja ikäni 18 vuotiaaksi. Kun tapasimme torille kerroin Nealle :- Joo mä oon oikeesti Aliisa ja oon 16v". Nea esittäytyi Merjaksi ja ymmärsi tilanteeni. Lähdimme rannalle.

Menimme vähän syrjemmälle pois "aukiolta". Juttelimme niitä näitä. Avasin bikienien hakat ja pyysin häntä laittamaan aurinko rasvaa selälleni. Hitain ja pyörivin liikkein laitto rasvaa ja hymähdin tyytyväisyydestä. Merja hieroi alempaa ja nimenomaan pakaroitani että reisiä. Ehdotin että mentäisiin sitten syömään jotain. Kävimme kaupan kautta meille syömään salaattia.

Laitoin tiskejä altaaseen. Merja tuli taakseni ja käänsi minut ympäri. Hän suuteli minua hellästi. Nousin keittiön pöydälle ja hän alkoi suutelemaan uudestaan vetäen minua lähemmäksi. Merja kantoi minut sohvalle. Aloimme riisuuntua. Hän alkoi nuolla pilluani ja ähkin kun välillä kävi sisälläni. Sitten Merja kaivoi laukustaan kumipeniksen ja laittoi sen lantiolleen ja alkoi panemaan minua sillä.

Koko ajan hän nopeutti ja sitten oli minun vuoro. Hän halusi 69- asennon ja sitten sitä mentiin. Olin vähän huono mutta se ei Merjaa haitannut. Hän halusi vielä panna minua joten menin selälleni ja avasin jalkojani. Hän tuli väliin ja orgasmeja kuin satoi ajallaan. Mentiin sitten suihkuun. Minä ehdotin että hän panisi minua tuolla perseeseni ja sehän sopi. Hänellä oli vaikea saada sitä sisään mutta hetkeä myöhemmin kiljuin kivusta ja nautinnosta.

Vaihdettiin lopuksi puhelin numeroita ja sovittiin että pian tavataan.

Mielipiteitä???

1

3820

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Haluan sinut, kuuletko minua.

        Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
        Ikävä
        69
        1265
      2. Hän on tosi

        hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
        Ikävä
        42
        911
      3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

        https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
        Maailman menoa
        351
        737
      4. Kuka sitä naista maalittaa

        Täällä oikeasti?
        Ikävä
        116
        690
      5. Rakastan häntä

        Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
        Ikävä
        53
        673
      6. Ei kukaan ole katsonut

        Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
        Ikävä
        51
        648
      7. Anteeksipyynnöstä

        Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
        Ikävä
        116
        646
      8. Naiselle Kuuleppa Tämä

        Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
        Ikävä
        38
        615
      9. Oletko päässyt minusta

        Eteenpäin?
        Ikävä
        76
        592
      10. Onko mun toinen

        Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
        Ikävä
        56
        584
      Aihe