Reijon kanahaaste!

Reijo avaa uuden studioravintolan Laukaaseen, ja haastaa jokaisen syömään tunnin sisällä enemmän kanansiipiä kuin hän. Jos joku siihen pystyy, saa ilmaiset ruuat viikoksi!
5392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Otahan ne bentsot pipipää

Äänestä
  • Onko sulla oma ressu loppu kun hoet tota samaa kuin papukaija vai onko virranjakaja kastunut lopullisesti.

    Äänestä

Otahan ne bentsot pipipää

Äänestä

Onko kanat eläviä?

Äänestä
  • On, kannetaan suoraan farmilta. Ja muita osia ei saa syödä kuin siipiä, siitä diskataan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Reijo avaa uuden studioravintolan Laukaaseen, ja haastaa jokaisen syömään tunnin sisällä enemmän kanansiipiä kuin hän. Jos joku siihen pystyy, saa ilmaiset ruuat viikoksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu