Löysin Torista mieleisen maton, lähdin ostamaan sitä ja myyjänä oli arviolta 60-70v hoikahko nainen, hän tarjosi kahvit ja samalla juteltiin paljon kaikkea, hän selvästi tarvi juttelu kaveria.. lähdin kotia ja myöhemmin huomasin et hän oli kiitellyt tori viesteissä seurasta.
Laitoin hänelle siihen oman puhelin numeron ja kirjoitin et voidaan vaikka soitella joskus ja jatkaa juttuja, näin tehtiin muutamia kertoja.
Sitten hän kerran sanoi vaihtavansa verhoja ja kysyin voisinko olla avuksi, hän oli ilahtunut ja niin menin käymään vaikka matkaa oli 70km suuntaansa, siitä kerrasta meillä alkoi ystävä suhde johon kuuluu myös läheisyyttä, pidän hänestä tosi paljon mutta rakkaudesta en voi puhua, eikä hänkään halua mitään enempää.
Välillä oikeen mietin kuin ihana, kiihkeä ja rakastava voi olla itseäni arviolta ~30v vanhempi nainen,
Vanhempi nainen
9
13716
Vastaukset
- Anonyymi
Yli kuusikymppiset on kiihkeimpiä nuorille.
Mä ajoin Kuopiosta Joensuuhun ostaa torissa tarjottu siellä ootti jotain ehken 65nainen. Jutut ei meiltä loppuneet silloin kun sanoi että tykkää mun ruskeista silmistä tuli erotiikka peliin. Kolme kertaa talven aikaan olen käynä eronneen rouvan luona. Kiihkeetä ja paljaalla panoa ja leikkikalujen käyttöä opastanut..- Anonyymi
Moi, olisko ollut vaimoni vaikkakeeroitkin että eronnut , mutta minä aika paljon poissa ja kyllä tiedän että Kuopiosta on käynyt naimassa useampikin mies mutta ruskea silmisiin aivan kiimassa, Joensuusta ollaan.
- Anonyymi
Just joo. Tori. fi
- Anonyymi
No kerrankos sitä nyt tavataan. Minä kävin tansseissa Hojo Hojossa Tuusniemellä.kun olin nelissäkymmenissä. Tanssitin ketä millioinkin ja kerran eräs hyvin säilynyt n. 65v rouva kysyi vienkö kotiin jos jään tanssimaan kaverinsa kyydistä. Tanssittiin loppuilta kahdestaan ja hän kysyi haluaisinko tulla yöksikin kun kerran tuntuu tuo hamekangas kiinnostavan. Halusinhan minä ja laukesimme yön aikana molemmat useamman kerran. Kesän ajan tapailtiin ja purettiin paineita.
- Anonyymi
Spedellä taas sekottaa buaahaa
- Anonyymi
Pääasia että sait matot halvalla.
- Anonyymi
Sain satiaisen trallallaa uffafaa
- Anonyymi
Torikauppaa tehdessä on itsellekin sattunut miellyttäviä kohtaamisia. Aloittajan stoori mattokaupan teosta herätti muistamaan omaa, vähän samankaltaista tapahtumaa.
Olin myös mattoja katsomassa, joku yksin oleva nainen myi mattoja netissä aivan lähellä kotiani, joten menin katsomaan. Nainen oli myös vanhempi, ehkä jotain 65 tai sinnepäin. Meillä oli hyvin miellyttävä tapaaminen, ja tuli kyllä aika pian selväksi että hänellä oli valtava halu myös lähempään kanssakäymiseen.
Siitä jäi lämmin muisto. - Anonyymi
Mattoja aloin minä tampata, kun radiosta tuli tämä Lampata:)
Buaaa-haaa-haaa!
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622562Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999839Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537733Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956502SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936237Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m655847Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615340Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515233HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214873Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074574