Poliisi nussi mua

Anonyymi-ap

Poliisi pysäyttää mut, kouriin ja läpsii mua. Pyydän et se lopettaisi mut se kapuloi mun suun jotten puhuis tai kiljuis. Se hierois pampulla mun pillua ja löisi sillä persettä. Sitten se kiinnittää mut pöytään käsirausoilla pallo suussa ja nuolee mun pillua ja tuöntää sen pampun sen sisälle, niin syvälle etten melkein pysty hengittämään. Sitten se vetää sen hitaasti ulos. Sitten se painautuu ihan muhun kiinni ja vetää mun päätä taaksepäin ja työntää pampun mun suuhun. Sitten se tunkee sen sykkivän, lämpimän, ja ison kyrvän mun pieneen tiukkaan pilluun, eikä välitä yhtään vaikka käsken lopettaa koska pilluni melkein repeää auki. Se nussii nua vitun kovaa, ja hokee mulle rentoudu, rentoudu , vaikka mua sattuu ihan vitusti. Sitten se vetää mut sen kainaloon ja laittaa mun pään ja kädet yhteen ja kapulan suuhun, sitten nukahdan sen syliin ja kun herään se nussii mua pilluun ja sen jälkeen se nostaa nyt sen vahvoilla käsillä sen hartioille niin että mun pillu on sen kasvoja vasten ja nuolee mua kunnes tulen.

Kertokaa tekijän fantasioita, kiinostais tietää👮🏼‍♂️🍆🍆💦💦🫦

15

7210

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mulla on sama 🍆💦🫦👮🏼‍♂️

    • Anonyymi

      Tää teksti saa mut vitun kiimaseks

    • Anonyymi

      Toi on ihan normisettii illan ratsioissa

      • Anonyymi

        Tyypillinen spede niuvanniemestä avautui buaahaa


    • Anonyymi
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Hyi hemmetti


    • Anonyymi

      Poliisi lyö kumisella pampulla, buaahaa!

      • Anonyymi

        Kun poliisi käytti henkilökohtaista patukkaansa, vaikken olisi sitä halunnut, vaan pyrin tilanteesta pois, olen vegaani, niin sain syytteen virkavallan vastustamisesta, jolloin sen hetkinen "kenttäoikeus" eli kumipamppu alkoi viuhua jälleen.


    • Anonyymi

      Mulle kävi just noin kans !
      Rauno 47 v Heinola

      • Anonyymi

        Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo paskaa


    • Anonyymi

      Olisi vielä petraamisen varaa tuossa kirjoittamisessa

      • Anonyymi

        Älä lue sitte niitä tekstejä.


    • Anonyymi

      🎶 Sen virkamerkki korvaa, missä järki tekee lakon mitäs muuta tarvitaan, kun osaan antaa sakon🎶

    • Anonyymi

      Clock around the clock eli se virka-ase pidätetyn pyllyssä kellon ympäri:)

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      53
      8748
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      151
      5250
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      104
      4826
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      8
      3802
    5. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      83
      3416
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      49
      3311
    7. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      27
      2870
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      34
      2670
    9. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      39
      2563
    10. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      88
      2523
    Aihe