Kolmet mällit vaimoni tissien päälle laskettiin

Anonyymi-ap

Vaimoni oli viikon kursseilla Jyvskylässä ja sain ilalla kännyyni oudon videon jossa ensin näkyi vain rinnat jotka alkoivat hitaasti nytkähtelemään edestakaisin ja taustalta kuului huokauksia. En ensin oikein tajunnut, että ne olivatkin vaimoni tissit jotka siinä nytkähtelivät, tunnistin pienen luomen oikeassa rinnassa ja kun ne alkoivatkin tahdin kiihtyessä pyörimään ja huokauksien ääni alkoi kovenemaan.
Videolähetys oli suora ja tajuttuani että vaimoanihan hotellihuoneessa parhaillaan naidaan, tunsin ensin helvetillistä mustasukkaisuutta, mutta pidin tosi outona kun kaluni alkoi kovenemaan ja oli kohta täydessä seisokissa.
Äänistä päättelin pillun olevan aivan märkänä kun miehen pussit hakkasivat kiihtyvällä tahdilla, kuului vain mäiskis, mäiskis ja vaimoni vaimea ininä kun varmaan orgasmi oli jo huipullaan.
Kuului vain melkoinen imuääni kun oletin kullin tulleen nopeasti pillusta ulos ja nyt näkyikin musta terskanpää kuvassa joka alkoi ruiskimaan lastiaan vaimoni tisseille, osan osui leukaan ja huulille josta kielellään sen nopeasti nuolaisi suuhunsa.
Yläpää suorastaan lainehti paksusta spermasta, mutta nythän outoa tapahtui, vaikka miehestä ei näkynyt kuin paksu terskanpää, oletin kohtauksen loppuneen. Tissien alkaessa uudelleen tekemään edestakaista liikettä, sperma liikehti tissien välissä ja huokaukset vai jatkuivat, takusin että joku toinenkin mies alkoi vaimoani naimaan, kaluni oli räjähtämäisillään kiimasta.
Perjantaina vaimoni tuli kotiin ja heti kysyi olinko saanut viestin ja jatkoi samalla miehiä olleen kolme - olin kärynnyt syrjähypystä ja tajusin tämän olleen kosto.
Katsoin videon loppuun ja tosiaan, kolmet mällithän tissien päälle laskettiinkin, jotenki vain kiihoitti koko homma ja annoin anteeksi syrjähypyn.

4

6258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Makeeta noin kimpas naista spermata, kokemuksia on.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Seuraavana iltana vaimo tunnustikin miehiä olleen todellisuudessa viisi ja alkoi kertomaan illan tapahtumista tarkemmin.
      Olin kursseilla ainoa nainen ja päätimme mennä ottamaan hotellin baariin parit oluet ja yhdellä oli mukana niitä sinisiä pillereitä ja siinä esitteli toisille jotka alkoivatkin niitä nappailemaan kuin karkkeja oluella huuhdellen. Siitähän seurasikin että kohta kaikilla miehillä oli melkoinen seisokki ja käteni pakoitettiin tunnustelemaan puoliväkisin kaluja housujen etumustoista pöydän alla. No, sehän mua alkoikin kiihoittamaan ja tunsin kuinka pilluani alkoi oudosti kihelmöimään ja salaa toisilta lähdin yhden kanssa käymään huoneessani, naimiseksihän se sitten meni. En ollut koskaa saanut noin kovaa kullia ja mies tunnustikin ottaneensa niitä pillereitä ainakin neljä ja nyt kalu oli tulipunainen ja räjähtämispisteessä ja sehn "räjähti" pillussani melkein ensityönnöillä, olin pettynyt.
      Mies lähti takaisin alakerran baariin ja jäin huoneeseeni yksin, mutta kohtahan oveen koputettiin ja toinen mies astui sisään melkoisen teltta housujen etumuksessa,
      En ollut kunnolla edes pukeutumaan ja meninsellleni sänkyyn, pilluni ollessa vielä melkoisen märkänä kalu meni suoraan pohjaan asti, nyt aloin jo päästä orgasmiin alkuun, kun jo lastia taas sisääni laskettiin. Jäin makaamaan sänkyyn pettyneenä, mutta miehen mentyä tuli kolmas samalla ovenavauksella sisään kalu toimintakunnossa välittömästi ja sain ko kolmatta kullia puolen tunnin sisällä sisäääni, neljskin jo odotti aulassa.
      Olivat siniset pillerit tehneet tehtävänsä ja lisää nappailivat ja nyt kaikki oivatkin huoneessani kalut uudelleen toimintakunnossa ja lopulta olin sängyn päädyssä pieni peppu pystyssä ja en edes tiennyt kuka kustakin oli sislläni.
      Koko yöhän siinä meni naidessa ja pilluni huulet olivat melkoisen turvonneet ja hohkasivat tummanpunaisena ja lopulta miehet istuivat sohvalla, mutta kalut eivät vieläkän olleet veltostuneet, liiallisen Wiakran johdosta, vaarallista touhua.
      Vähän kyllä nyt nolottaa ja pillunikin arkana on vieläkin liiallisen käytön johdosta, mutta odotan toki seuraavaa kurssia joka on 6 kuukauden kuluttua, päästäthän mut sinne, päästäthän.

    • Anonyymi

      🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

      🍒 K­­u­u­­­m­­a­t­­ ­­t­­y­t­ö­­t­­­ ­­­o­­­d­­o­­t­­t­­a­v­­­­­a­­t­­ ­­­s­­­i­­­n­u­­a­ -> https://us4.fun/kissgirl?18346407

      🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      132
      3977
    2. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      25
      3909
    3. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      17
      3417
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3387
    5. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      61
      3264
    6. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      52
      3194
    7. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      29
      2945
    8. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      81
      2846
    9. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2715
    10. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2407
    Aihe