eheytys ei onnistu

kun eheytin c-aseman niin kun eheytys loppui niin tuli sanoma että kaikkia kansioita ei voitu eheyttää niin voiko johtua siitä että kun eheytys käynnissä niin laitoin kuvia koneelle?
3393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

älä tee koneella mitään muuta tai
jäy juuri noin.

Äänestä

Jos sinne menee sorkkimaan väliin ???

Äänestä

kehiin kun eheytät. Kuvittele että teet paksuun
kirjaan sivunumerointia ja sisällysluetteloa
ja joku koko ajan lisäilee sivuja sattumanvaraisesti sinne ja tänne.
Miten käy?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tumpelo kirjoitti:

kun eheytin c-aseman niin kun eheytys loppui niin tuli sanoma että kaikkia kansioita ei voitu eheyttää niin voiko johtua siitä että kun eheytys käynnissä niin laitoin kuvia koneelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu