Uusia reittejä ja vanhoja parannellaan maastopyöräilyyn. Tuleeko yhtä vaikeita ajaa kuin nykykunnossa olevat pyörätiet. Mahtaa olla melkoinen turistivirtaus paikkakunnalle ehostuksen vuoksi.
Maastopyöräilyä
Anonyymi-ap
14624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Voe pahoton maikka.
Mopedi poijaat pääsee Hepolle saakka hengailee. Hepoa Hepolla, olivat jo harjoitelleet kulkemista ladulla. Hyvä että tulevaisuuden toivot otetaan huomioon, oppivat samalla tuiki tärkeitä erämies taitoja. Siitä se ura urkenee🤭
Eiköhän tässä pärjäillä!
Onko kulttuurimies etustaja polovinen kommentoinut asiaa Kainuun Sanomille
Nämä Kuhmon kulttuuritapahtumat maksetaan ulkomaanvelalla, eli siis lopuksi veronmaksajilla. Eikö näillä kultturi-elvistelijöillä ole varaa maksaa pääsylipuista hieman korkeampaa hintaa., ettei tarvis käydä köyhälistön kukkarolla. Tavallinen "rupukansa" ei tarvitse "korkeakulttuuria". Ottaa pattiin nämä kolme kainuulaista kansanedustajaa. Seuraavissa vaaleissa äänestän taatusti oulunsuunnan ehdokkaita.
Nykyhallitus ottaa kallista ulkomaanvelkaa hyvätuloisten veronkevennyksiin
SUOMALAISISTA 61 prosenttia arvioi, että pääministeri Petteri Orpon (kok) hallitus on toiminut tehtävässään huonosti tai melko huonosti, selviää puoluebarometristä. Kyselyn toteutti tutkimusyhtiö Verian, joka toimi aiemmin nimellä Kantar Public.
Eiköhän tässä pärjäillä!
'Monella niistä on maastopyörä? Onko laskettu?
Voe pahoton maikka.
Maikka? Ole huolellinen!
Mikä olisi hyvä maastopyörä? Sähköinen? Merkki?
Tunturi /helkama
Purra ilmoitti Helsingin Sanomissa, että eläkkeiden leikkaaminen on välttämätöntä, kun taas Orpo sanoi Ilta-Sanomien haastattelussa, ettei hallitus koske eläkejärjestelmään.
– Mielenkiinnolla havaitsin, että pääministeri heitti valtiovarainministerin bussin alle, Andersson tulkitsee Orpon keskiviikkoista ulostuloa Ilta-Sanomissa.