Perheessä kaunis sisko

Anonyymi-ap

Itsellä ei ole tietenkään asiasta kokemusta. Ainoastaan oma serkku on (muiden mielestä) kaunis, mutta itse en näe hänessä yhtään mitään! Taitaa olla kyse jostain suojarefleksistä.

Kiinnostaisi tietää, miltä tuntuu, jos perheessä on oikein kaunis sisko? (Itse olet sen veli)... Nykyään monet noin 20 - 28 vuotiaat ovat aivan käsittämättömän kauniita.

Hmm... Eihän siitä nyt seksi ensimmäisenä tarvi tulla mieleen.. Mutta, miltä se kauneus tuntuu? Et varmaan laput silmillä kulje.. Jotkuthan käy saunassa sisko+veli. Ei voi olla ajattelematta, että "on siinä sitten kaunis muija".

Vaihtoehtoisesti nainen voi vastata, miltä tuntuu, jos diggailee oman veljen ulkonäöstä.

9

2213

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Diggaile niuvanniemen suljetulla speden palleja buaahaa

      • Anonyymi

        Sää mää ja bää diggailee buaahaa


    • Tuskinpa veli näkee siskoansa kovin kauniina, ellei samalla miellyttävänä. Jos taas näkee kauniina ja miellyttävänä, ei voi välttyä siltä, että siihen tulevat mukaan myös seksuaalisesti viehättävät seikat. Eikä ole syytäkään välttyä.

      Et silloin suinkaan ajattele siskoasi ensisijaisesti siskona, vaan vetovoimaisena naisena, jonka kanssa luonnostaan, pingottamatta, olet ystävällisissä ja herttaileellisissa väleissä. On aivan luonnollista, että käytte yhdessä pesulla, saunassa, alastomana uimassa, aurinkoa ottamassa ja harrastatte seksiäkin katkeamattomasti lapsuuden lääkäri- ja kotileikeistä lähtien.

      Mutta jos olette vieraantuneet toisistanne jonkun ikäkausiujostelun takia, voitte löytää toisenne myös uudestaan, kun havaitsette, että alastomuusujostelu on vienyt teidät sivuraiteelle ja katkaissut myös luontevat puhevälinne.

      Ei tarvitse muuta, kuin sisko kutsuu veljensä mukaan saunaan, kun on tylsää saunoa yksinään. Tai jos sauna on ulkona eri rakennuksessa, sisko voi sanoa veljelleen kyöpelöittävänä syysyönä, että tulisiko mukaan, kun yksin ei uskalla.

      Se että serkkusi ei ole sinusta kaunis, vaikka muista on, ei millään tavalla ole erilaista kuin tuntemuksesi ketä tahansa naista kohtaan. Valtaosa muistakin erityisen ihailluista naisista on sinulle ilmaa. Voit ihastua vain harvoihin.

      Näin on myös siskojen suurimman osan kanssa. Jos ei synkkaa, ei synkkaa, vaikka päällään seisoisi. Mutta parhaillaan sisarusrakkaus on monin verroin suloisempaa kuin hyväkään avioliitto. ❤️🌹👀

      • Anonyymi

        Vaikka tuntuis kelmeellisenä syysyönä kuinka kamaloitteelliselta, ei me oikeesti kamaloiteta, ja jos ihan tarkkoi ollaan, ei meitoo ees olemassa. Kaiken lisäks mollaan hirveen herttaileellisii. Terv. Kyöpeli 👻


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Kyllä se oma sisko jossain vaiheessa rupeaa nuorta kollia kiinnostamaan. Oma siskoni on pari vuotta vanhempi ja ihan normaali oloinen ja näköinen. Mutta kun itse olin 16 ja hän 18 ja kulki aluhousuisillaan ympäri taloa ja rinnat ja nännit nöpötti paidan alta, niin kyllä siinä teinikikkeli jäykistyi.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Itsellä 3 vuotta nuorempi sisko, ja kyllä täytyy tunnustaa että aika kaunis ja seksikäs. miltä se tuntuu? no, en tiedä oikein, kieltämättä välillä tulee vähän ihailtua ja haaveiltua.. Sisko on mulle samaan aikaan sisko + kaunis nainen, olen sen takia varmaan kaksin verroin alistuvampi ja kiltimpi häntä kohtaan :)

    • Anonyymi

      Olen aina toivonut että mulla olisi kaunis sisar, ei siksi että haluaisin seksiä hänen kanssaan. Minusta tuntuisi mahtavalta jos sisareni ja muut sukulais naiset olisivat kauniita, tuntisin itseni ylpeäksi kun miehet katsoisivat muna pystyssä. Sisareni olisi läheinen minun kanssa, mutta ei mitään seksuaalista. Mulla on sisko mutta hän on ruma ja ilkeä, kuten on kaikki minun sukulaiset ovat rumia, itsekin olen ruma, olen syntynyt rumaan, ilkeään ja tyhmään sukuun. Olin kateellinen koulussa koska muilla oli niin kauniita sisaria ja serkkuja, jotka olivat läheisiä keskenään. Oma sisareni vihaa minua. En halua mitään seksuaalista sisartani kohtaan, olisi hyvä olla kaunis nainen, jonka kanssa ei tarvitse ajatella seksiä. Olisi sisar jonka kanssa voisi kulkea ylpeyttä tuntien koska hän olisi kaunis

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      82
      7671
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      129
      3059
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      156
      1923
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      74
      1731
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      131
      1579
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      173
      1511
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      132
      1212
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      80
      904
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      50
      834
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      784
    Aihe