herkkumunkki!!!!!!!!

jopetille on herkkumunkit maistunu kun poika turpoo kuin pullataikina!!kova poika huutaan tämä ihana pyöreä poika.pyöriikö se vielä ponssin ja kaken kanssa voi onko pojilta jo dollarit loppunu?paljon pullan korko jos vaiikka ottas pari tonaa jussiks....?
2966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tä onko joppe nostanu korkoja näin juhannuksen alla?

Äänestä
  • mistä nyt vippiä kun korot on noussu pilviin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


assanbubi kirjoitti:

jopetille on herkkumunkit maistunu kun poika turpoo kuin pullataikina!!kova poika huutaan tämä ihana pyöreä poika.pyöriikö se vielä ponssin ja kaken kanssa voi onko pojilta jo dollarit loppunu?paljon pullan korko jos vaiikka ottas pari tonaa jussiks....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu