Flirttiä työkaverin kanssa

Anonyymi-ap

Minulla oli tapana aina välillä masturboida töissä työpäivän päätteeksi jos olis jäänyt toimistolle yksin. Välillä kiihotuin ihan valtavasti masturboidessani esimerkiksi työpöydälläni. Kerran oli läheltä piti tilanne kun kuulinkin kuinka käytävän ovi avautui ja joku tuli työpaikalle. Äkkiä vaan vaatteet päälle ja "töitä tekemään". Jonkun ajan päästä miespuolinen työkaveri tuli ovelle ja sanoi "jaa sä oletkin vielä töissä" ja juteltiin ihan työhön liittyviä asioita. Kävin sen jälkeen vessassa ja huomasin, että ihan kovana olevat nännini näkyivät selvästi paidan läpi. En ollut siinä nopeasti vaatteita päälle laittaessani ehtinyt rintsikiita enää pukea vaan ne olivat jääneet laukkuun.

Tuon jälkeen miespuolinen työkaverini ehkä vähän normaalia enemmän kävi huoneessani juttelemassa. Edellisenä viikonloppuna vietettiin "tyttöjen iltaa" ja illan päätteeksi lähdettiin vielä ravintolaan tanssimaan. Ravintolassa oli myös tömä minua reilu 30-vuotta nuorempi työkaverini. Juteltiin ja välillä tanssittiin. Illan päätteeksi hän haki vielä hitaille ja hitaiden aikana kysyi "onko rouvalla tänään rintaliivejä". Vähän naurahdin, että nyt taitaa olla. Eikä sen illan aikana sen enempää ollutkaan. Mitä nyt pientä pakaroiden hyväilyä tanssiessa.

Seuraavalla viikolla töissä ajattelin kuitenkin työkaveriani vähän kiusoitella. Laitoin avonaisen paidan päälle, jossa rinnat erottuvat hyvin. Sen päälle vaan ohut villatakki työpäivän ajaksi. Menin käymään työkaverini huoneessa työasioissa ja otin villatakin pois "kun on vähän kuuma". Huomasin miten hänen silmänsä seurasivat kroppaani. Pari päivää tuosta oli vaalea vartalonmyötäinen paita päällä. Kävin ottamassa rintsikat alta pois ja menin hänen huoneeseen. Tunsin miten puna hiipi kasvoilleni hänen tuijottaessaan minua. Tunsin myös miten nönnini kovettuvat ja näkyivät paidan läpi. Samalla rinnat olisivat olleet valmiita kosketukselle. Todella kiihottava tilanne.

Näitä tilanteita olen miettinyt aina välillä masturboidessani ja on ne tuoneet lisää intoa seksielämäänkin miehen kanssa. Tuntuu, että olen koko ajan vähän kiimassa ja arvostus omaa kroppaa kohtaan on parantunut.

N42

5

4494

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aika nuori tuo työkaveris
      42v nainen ja 30 vuotta nuorempi poika..

      • Anonyymi

        Trololoo ääliöt


    • Anonyymi

      Spedellä se taas viiraa buaahaa

    • Anonyymi

      Eikö olis hienoa jos tulisin sun työpaikalle ja toimiston pöydän alle ja alkaisin nuolee sun herkullista puutarhaa ja välillä 2 sormea sisään ja jossain vaiheessa laitetaan kova muna sisään.

      • Anonyymi

        😍🥰😘😘😗😗😚😚😙😙😋😋🥵🥵🥵😏😏😏😏😏😏💖💖💝💝💝💘💘💝💝💖💗💓💓💞💞💕💕💞💞❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️❤️❤️❤️❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      107
      11575
    2. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      142
      4339
    3. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      117
      4082
    4. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      453
      4039
    5. 62
      3621
    6. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      54
      2828
    7. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      19
      2561
    8. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      57
      2039
    9. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      43
      1924
    10. Kauhea ikävä iski

      Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko
      Ikävä
      19
      1612
    Aihe