Flirttiä työkaverin kanssa

Anonyymi-ap

Minulla oli tapana aina välillä masturboida töissä työpäivän päätteeksi jos olis jäänyt toimistolle yksin. Välillä kiihotuin ihan valtavasti masturboidessani esimerkiksi työpöydälläni. Kerran oli läheltä piti tilanne kun kuulinkin kuinka käytävän ovi avautui ja joku tuli työpaikalle. Äkkiä vaan vaatteet päälle ja "töitä tekemään". Jonkun ajan päästä miespuolinen työkaveri tuli ovelle ja sanoi "jaa sä oletkin vielä töissä" ja juteltiin ihan työhön liittyviä asioita. Kävin sen jälkeen vessassa ja huomasin, että ihan kovana olevat nännini näkyivät selvästi paidan läpi. En ollut siinä nopeasti vaatteita päälle laittaessani ehtinyt rintsikiita enää pukea vaan ne olivat jääneet laukkuun.

Tuon jälkeen miespuolinen työkaverini ehkä vähän normaalia enemmän kävi huoneessani juttelemassa. Edellisenä viikonloppuna vietettiin "tyttöjen iltaa" ja illan päätteeksi lähdettiin vielä ravintolaan tanssimaan. Ravintolassa oli myös tömä minua reilu 30-vuotta nuorempi työkaverini. Juteltiin ja välillä tanssittiin. Illan päätteeksi hän haki vielä hitaille ja hitaiden aikana kysyi "onko rouvalla tänään rintaliivejä". Vähän naurahdin, että nyt taitaa olla. Eikä sen illan aikana sen enempää ollutkaan. Mitä nyt pientä pakaroiden hyväilyä tanssiessa.

Seuraavalla viikolla töissä ajattelin kuitenkin työkaveriani vähän kiusoitella. Laitoin avonaisen paidan päälle, jossa rinnat erottuvat hyvin. Sen päälle vaan ohut villatakki työpäivän ajaksi. Menin käymään työkaverini huoneessa työasioissa ja otin villatakin pois "kun on vähän kuuma". Huomasin miten hänen silmänsä seurasivat kroppaani. Pari päivää tuosta oli vaalea vartalonmyötäinen paita päällä. Kävin ottamassa rintsikat alta pois ja menin hänen huoneeseen. Tunsin miten puna hiipi kasvoilleni hänen tuijottaessaan minua. Tunsin myös miten nönnini kovettuvat ja näkyivät paidan läpi. Samalla rinnat olisivat olleet valmiita kosketukselle. Todella kiihottava tilanne.

Näitä tilanteita olen miettinyt aina välillä masturboidessani ja on ne tuoneet lisää intoa seksielämäänkin miehen kanssa. Tuntuu, että olen koko ajan vähän kiimassa ja arvostus omaa kroppaa kohtaan on parantunut.

N42

5

4600

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aika nuori tuo työkaveris
      42v nainen ja 30 vuotta nuorempi poika..

      • Anonyymi

        Trololoo ääliöt


    • Anonyymi

      Spedellä se taas viiraa buaahaa

    • Anonyymi

      Eikö olis hienoa jos tulisin sun työpaikalle ja toimiston pöydän alle ja alkaisin nuolee sun herkullista puutarhaa ja välillä 2 sormea sisään ja jossain vaiheessa laitetaan kova muna sisään.

      • Anonyymi

        😍🥰😘😘😗😗😚😚😙😙😋😋🥵🥵🥵😏😏😏😏😏😏💖💖💝💝💝💘💘💝💝💖💗💓💓💞💞💕💕💞💞❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️❤️❤️❤️❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      187
      8045
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      143
      5532
    3. Perussuomalaisten Jani Mäkelä ihailee suunnattomasti Maduroa

      Janin mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita diktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen.
      Maailman menoa
      4
      4969
    4. Vasemmistoliiton Minja Koskela ihailee suunnattomasti Maduroa

      Minjan mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita vasemmistodiktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen. https:/
      Maailman menoa
      163
      4400
    5. Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat

      Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi
      Maailman menoa
      12
      2907
    6. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      74
      2894
    7. Vasemmistolaiset venäjämieliset kitisee jenkkien iskusta Venezuelaan

      kuten teki Yle-ykkösen uutisetkin eilen, ja avuksi haettiin taas vasemmistoproffa Koskenniemi paasaamaan - vanha kääpä.
      Maailman menoa
      17
      2657
    8. Koska mennään retkeilemään?

      pusi pusi 😗
      Ikävä
      289
      2538
    9. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      148
      2418
    10. Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota

      Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v
      Maailman menoa
      585
      2234
    Aihe