Dosesta

Tilasin dosesta Thief : Deadly Shadows pelin xboxille, tilauksesta nyt kulunut neljä päivää eikä pelistä tietoakaan.

Eli mitä minun pitäisi nyt tehdä?
Odottaa vain että posti tuo sen?

Kiitos avusta
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

odottaa jos niillä vaikka ei ollut sitä peliä varastossa ja silloin sen saamisessa kestää....

Äänestä
  • Joo, mut siel lukee "Saatavana" ja
    "Toimitus 2-3 pv"

    Jos peli ei sitten saavukkaan, nii onko mitään mahdollisuutta saada rahojaan takaisin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jarba kirjoitti:

Tilasin dosesta Thief : Deadly Shadows pelin xboxille, tilauksesta nyt kulunut neljä päivää eikä pelistä tietoakaan.

Eli mitä minun pitäisi nyt tehdä?
Odottaa vain että posti tuo sen?

Kiitos avusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu