Thomson HD TV HD2S13, 32"

Näkyykö 2025 lähetykset, nehän muuttuu?
3830
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näyttäisi olevan tämän vuoden mallia - kaikki nykyisin myynnissä olevat tv:t pitäisi kyllä toimia myös jatkossa. Jos HD-kanavat näkyvät tv:llä nyt, niin näkyvät myös 2025. Näköjään tuossa tv:ssä ruudun tarkkuus ei valitettavasti kuitenkaan ole Full HD (1920 x 1080 kuvapistettä), vaan HD-kuva skaalautuu selvästi suttuisemmaksi 1366 x 768.

Äänestä

11.4.2025 Thomson 24 HD, (uusi tullut 9.4.2025).

Miksi en saa YLE -kanavia näkyviin? Muita kanavia tullut 76 kpl.

Äänestä
  • Antenni vai kaapeli?

    Antennin tapauksessa näkyykö MTV3 ja Nelosen HD-versiot? Ne ovat samassa nipussa Ylen kanavien kanssa.
    Jos antennia ei ole suunnattu pitkään aikaan, ongelma voi olla siinä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näkyykö 2025 lähetykset, nehän muuttuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu