Kela perii 117miljoonaa takaisin

Jäävuoren huippu. Valvontaa pitää kyllä lisätä. Ehdotan Appia joka sisältää paikannustiedot. Eli cititörsä ottaa kuvan apin kautta paikoista missä käy törsäämässä. Kela voi sitten valvoa cititörsää.
14228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Vuoden 2023 lopussa perittävää oli 137 miljoonaa. Asumistukia ym rötöksillä saatuja etuisuuksia.

Äänestä

Hyvä

Äänestä

Koronarokotetut eivät tarvitse mitään seuranta äppejä kun siinä rokotteessa itsessään on jo semmoista teknologiaa millä ihmisiä seurataan 24/7. Se teknologia oli rokotettujen hinta vapaudesta. Ja vielä vapaaehtoisesti jonottavat edelleen.

Äänestä
  • Jos joku ei usko niin katsokoon tämän videon missä venäläinen hakkeri murtautuu tähän tietokantaan dark webissä. Kaikkia koronarokotettuja siis seurataan 24h vuorokaudessa tällä teknologialla. Linkki Videoon : https://www.bitchute.com/video/8fEQBrlbtUfz/

    Äänestä

  • Aha.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Aha.

    Niimpä aika yleinen lausahdus. Noo terveys on jokaisen oma asia. Ehkä joku saa salaista nautintoa kun valtio seuraa orjiaan reaaliajassa.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Niimpä aika yleinen lausahdus. Noo terveys on jokaisen oma asia. Ehkä joku saa salaista nautintoa kun valtio seuraa orjiaan reaaliajassa.

    Täällähän minä seuraan. Varokaa liikkeitänne....minä seuraan...

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Jos joku ei usko niin katsokoon tämän videon missä venäläinen hakkeri murtautuu tähän tietokantaan dark webissä. Kaikkia koronarokotettuja siis seurataan 24h vuorokaudessa tällä teknologialla. Linkki Videoon : https://www.bitchute.com/video/8fEQBrlbtUfz/

    Isoveli valvoo. Sputnik rokote oli tehokas.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Isoveli valvoo. Sputnik rokote oli tehokas.

    Slava Ukraini!

    Äänestä

uskooko joku vajakki tosissaan että globaalin pandemian ehkäisemiseksi annetuissa rokotteissa oli mukana "valvontateknologiaa". vixxu mitä ääliö!

Äänestä
  • Onhan se nyt selvää että rokotteen mukana annettiin mikrosiru.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Onhan se nyt selvää että rokotteen mukana annettiin mikrosiru.

    kaikenlaisia hörhöjä niitä löytyykin

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    kaikenlaisia hörhöjä niitä löytyykin

    Ja tehosterokotuksessa annettiin tehostesiru.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ja tehosterokotuksessa annettiin tehostesiru.

    Ja molempia seuraa tietysti eri taho vai? Että semmoinen foliohattu....pirun tylsää,seurattavaa lienee, että ketähän oikeasti kiinnostaisi?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jäävuoren huippu. Valvontaa pitää kyllä lisätä. Ehdotan Appia joka sisältää paikannustiedot. Eli cititörsä ottaa kuvan apin kautta paikoista missä käy törsäämässä. Kela voi sitten valvoa cititörsää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu