Yäk, tuota jatkuvaa pussailua.
Larmit matkalla kilpailussa
Anonyymi-ap
3
186
Vastaukset
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
Hej ❤️ Mukava kokous aikuisille - https://nu4.fun/?/?/fi018373415ov
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😍 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Mtv sivustolla nyt Larmien vuoro itkeä Race Across the World kisasta. Tottuneet luksusmatkailuun ja nyt piti laskea rahoja ja pysyä budjetissa. Saarinen luovutti. Eivätkö kilpailijat (osa heistä) ole ymmärtäneet millaiseen kisaan lähtivät mukaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1406653
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1495729- 1234891
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.434480Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?523892- 623061
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.522956Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m242402- 422270
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢152197