Onko teitä olemassa,oikeasti.?
Kiihottaako näyttää tissit tuntemattomalle miehelle?
Tai vilauttaa paljasta pillua hameen alta?
Kiihottaako näyttää tissit tuntemattomalle miehelle?
Tai vilauttaa paljasta pillua hameen alta?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18347068/vaimo-kiusoittelee
Kyllä heitä on. Vaimoni halu paljastella ja vilautella on meillä meidän yhteinen kiimainen harrastus.
Harva haluaa, paitsi jos on turvallinen tilanne. Kaikki tyttöystäväni ovat paljastelleet, eivät halustaan vaan käskystäni.
Taitaa olla fantasian satuolento? Näin vuosia naisvaltaisella alalla toimineena aika tiukasti on pysynyt tissit piilossa. Hametta ei tosin työvaatteiden vuoksi ole voinut käyttää.
Ei ole satuolento, mutta aika harvinainen. Jotkut kostuvat, toiset kostavat miehelleen ja jollekin toiselle miehelle.
Uimarannoilla on paljaita rintoja, paljon lähes paljaita prseiträ, ja lähes paljaita plluja, mutta enimmäkseen rumilla läskeille.
Kyl mä anonyyminä camissä näytän ja kiihottaa. Mutta en todellakaan naamaani näytä enkä livenä!!