Kuukauden sisällä Firefoxista on tullut käyttökelvoton, koska jää lataamaan joitain sivuja ikuisuuden, esim www.iltasanomat.fi. Onko tämä taas joku uusi "tietoturva" ominaisuus, millä pilattiin hyvä selain?
Firefox selain lataa sivuja iäisyyden
4
271
Vastaukset
- Anonyymi
Olet vaan sotkenut sen
Hyvin toimii Firefox edelleen kaikilla alustoillani (Android (focus), Debian (esr), MacOS, Ubuntu ja Windows. - Anonyymi
GPS häirintä on venäläisten touhuja. Mikäli verkkoyhteys on langaton niin lähellä jossain on venäläisten häirintäasema. Itsellä tapahtuu samaa ja syy on selvä. Se on sitä hybridivaikuttamista että saisi kiusata muita. Laita vaan netti kiinni. Ei täällä hapankaali saa jalansijaa.
- Anonyymi
Laita ennemmin korkki kiinni 🤣
- Anonyymi
Suosittelen kokeilemaan seuraavia ratkaisuja ongelman korjaamiseksi:
1. Tyhjennä selaimen välimuisti ja evästeet.
2. Päivitä Firefox uusimpaan versioon.
3. Kokeile käyttää selainta ilman lisäosia.
4. Käynnistä tietokone uudelleen ja sulje tarpeettomat ohjelmat.
5. Kokeile käyttää toista selainta, kuten Chromea tai Edgen.
Jos ongelma jatkuu edelleen, voit ottaa yhteyttä Mozillan asiakastukeen saadaksesi lisäapua ongelman korjaamiseen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke663360- 1432370
- 921888
- 1711619
- 891500
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761454- 651446
- 711226
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771150Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351108