Mitä ihmettä?

Tässä oli taannoin juttua, että vanhoja keskusteluja voi nostaa ylös. Tekeekö joku kiusaa, kun tammikuun juttuja on lähes kaikki, mitä nyt on tuossa uusimmissa keskusteluissa? En ymmärrä tätä. Voisiko joku ystävällisesti selittää minulle, mikä on tämmösen tarkoitus täällä!!?
Nimimerkki, oonko nyt ihan pihalla....
21632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Sama henkilö kirjoittaa. No mullehan kommentoi heti tuo pornohäirikkö. On tämä merkillistä. Voi helvata!

Äänestä
  • Älkää missään tapauksessa avatko noita linkkejä!

    kylmätotuus

    Äänestä

Sinä voit ilmoittaa seurantaan , vaikka näyttää ettei ne ole ottaneet pois niitä vaikka mitä täällä on moni ilmoittanut seurantaan. Sanovat ainakin niin .

Äänestä

Vanhat keskustelut nousevat ylös, kun sinne kirjoittaa uuden viestin. Mutta tiesittehän, että aloitusnäkymässä voi valita haluaako nähdä "uusimmat kommentit" vai "uusimmat keskustelut".

1Äänestä
  • Mistä tuo valinta löytyy ''uusimmat keskustelut''?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Mistä tuo valinta löytyy ''uusimmat keskustelut''?

    Kun tulet tälle palstalle, niin siinä lukee isoilla kirjaimilla 80 PLUS. Sen alapuolelta ovat tekstit: Uusimmat Kommentit ja Uusimmat Keskustelut. Klikkaa Uusimmat Keskustelut, niin pääset esim. tähän aloitukseen.

    kylmätotuus

    Äänestä

Se on tuo pornonymfofaani, joka niitä ketjuja nostelee.
Tuosta ´´uusimmat keskustelut´´ saa kyllä viimeiseksi aloitetut, mutta ei viimeiseksi vastattuja.
Joten kyllä tuo seksikauppias vai mikä lie sekoittaa keskusteluja.

1Äänestä
  • Tuo tyyppi on puuhastellut linkkeineen ja vanhoja aloituksia nostamalla kaikilla palstoilla.

    Hän vaihtaa IP-osoitettaan alvariinsa, joten ylläpidolla on vaikeuksia estää tyypin pääsyä palstoille.

    kylmätotuus

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Tuo tyyppi on puuhastellut linkkeineen ja vanhoja aloituksia nostamalla kaikilla palstoilla.

    Hän vaihtaa IP-osoitettaan alvariinsa, joten ylläpidolla on vaikeuksia estää tyypin pääsyä palstoille.

    kylmätotuus

    Ihan niin aika vaan kaikilla palstoilla vaan joka aloituksessa on mukana
    Missä on seuranta kaikkien on tehtävä ilmoitus joka näitä näkee , se on sääntöjen vastaista .

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Tuo tyyppi on puuhastellut linkkeineen ja vanhoja aloituksia nostamalla kaikilla palstoilla.

    Hän vaihtaa IP-osoitettaan alvariinsa, joten ylläpidolla on vaikeuksia estää tyypin pääsyä palstoille.

    kylmätotuus

    Sääliksi käy jotenkin sairas mikä sairas--

    Äänestä

Niin ihmettelin kuin hain s24 päästää niin tuli vanhoja aloituksia ja juttuja.
Eikö ylläpito saa pois?
Ei kannanta vastata mihinkään.
Keksikää muuta tekemistä näiden hölmöjen sijsta

Äänestä

kyllä kiusanteolta vaikuttaa , vanhemmat keskustelut tulee ensimmäisiksi , kuten joulun ajan kommentit , mitä muuta kuin kiusantekoa .

Äänestä
  • Pitää painaa siitä missä,lukee uusimmat keskustelut , vaikka on se jo sielläkin majaillut

    Äänestä

Alottajalle:

tee polisille ilmoitus,
häirikkö tuolla alussa ON rikollinen henkilöitten TIETOJEN URKKIJA
tekee rikoksia
kaappaa koneen jos vahingossaki avaa linkin,

tämä HÄIRIKKÖ on vaarallinen RIKOLLINEN kaikille palstan kirjoittajille !

Ylläpito syytteeseen jos ei estä kyseisen härikön jatkuvia linkkejä.

Äänestä
  • Eikö se häiritse sinua, kun ei tule itsellesi mieleen tehdä poliisille ILMOITUSTA?
    JA jos kerran tiedät, että joukossamme on rikollinen, eikö VELVOLLISUUTESI ole toimia?
    Eiköhän ole syytä sinunkin joutua syytteeseen, kun et estä häirikön jatkuvia linkkejä ja kuitenkin tiedät, että se on RIKOLLINEN!

    Äänestä

Joo jokuntekee kiusaa vissiin ei itsellä ole vanhuksia perheessään kun viitsii pilata meiltä sen pienen mahdollisuuden vaihtaa mielipiteitä

Äänestä

Minäkin ohitan kylmästi jos on eri vuosiluluvulta oleva kommentti-
enkä kyllä ymmärrä miten niitä saa vielä esiin (muttei tarvikkaan)
Eiköhän tämä tästä joskus rauhoitu toivotaan

Äänestä
  • Samaa on joka palstalla suomi24:ssä. Persut nimittäin sabotoivat palstaa,
    koska ne saavat jatkuvasti haukkuja ja syystä.

    Äänestä

Se osoittaa nykyisten ketjujen vähättelyää.

Äänestä
  • Tämä palsta ei koskaan tule rauhoittumaan, koska siihen on tarttunut keskustelunsyöjäbakteeri.

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Tämä palsta ei koskaan tule rauhoittumaan, koska siihen on tarttunut keskustelunsyöjäbakteeri.

    Mädättäjäbakteeri joka leviää helposti lähellä oleviin, siksi kannattaa ottaa etäisyyttä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tässä oli taannoin juttua, että vanhoja keskusteluja voi nostaa ylös. Tekeekö joku kiusaa, kun tammikuun juttuja on lähes kaikki, mitä nyt on tuossa uusimmissa keskusteluissa? En ymmärrä tätä. Voisiko joku ystävällisesti selittää minulle, mikä on tämmösen tarkoitus täällä!!?
Nimimerkki, oonko nyt ihan pihalla....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu