Serkkuni pelaa peliä jota ei saa kaupasta * VIELÄ*!!!

Anonyymi-ap

Aloitti pelaamisen nintento 16 bit,toimen oeli 8 bit saman niminen , Playstation 4 pelejä 78 kpl + pelikone arvo 5000€ mutta sekää peli ei riittänyt pelasi 5 Playstation ei riittävä tietoturva meni rahat omat ja firman pahat pojat omasta niskasta pois no rikas sekku pannaan sen niskaan omasta niskasta pois .miten se onnistuu serkkuni onkin vienyt ne rahat ammatilaisten avulla lavastettii hakkeriksi ,aina kun serkku lähettää viestin sieltä tuler haittaohjelma 30 kpl tullut 2016-2024. Tietää pankkini saldon, puhelut,viestit,ja tietää missä liikun aina kun viesti tulee häneltä lähetetään viestetä tuntemattomaan numeroon ,lähetää puhelimen etäyhteyden otto valtuudet tuntemattomaan numeroon ,vaikka vasta akku täynnä yön aika akku mennyt tyhjäksi vaikka se on sammutettu ,puhelimen vaihto ei auta mitään kortti saastunut on .Puhelin laskut joka kuukausi 150€ vaikka en käytä nettiä ,asetuksista laitettu netti seis elisan siis jos seuraava lasku yhtä suolainen numero vaihtuu serkulle se "hyvästi" et saa uutta numeroa jotta pystyisit paikallistamaan minut .NYT SUN PELAAMINEN LOPPUI MINUN ( PUHELIMELLA) PLAYSTATION 6 *HAKKERI* KAIKISTA EI TULE TÄLLÄISI VAIKK,A PELAAVATKIN KOVASTI🤔🤬.

1

439

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Serkkuni pelaa peliä jota ei saa kaupasta *vielä*!!!= 90kpl text- viestejä 1kk aikana luki laskussa en varmana ole niin monta lähettänyt ainut joka tulee mieleen 3 tuntemattomalle ihmiselle kopiot kaikista text- viesteistä ja kuvista .Vain 20 viestiä olen lähettänyt 1 kk aikana.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      93
      3118
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      72
      2395
    3. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      60
      1414
    4. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      90
      1372
    5. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      309
      843
    6. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      184
      825
    7. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      10
      815
    8. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      49
      775
    9. Moottorisahalla kauppaan

      Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s
      Kajaani
      9
      734
    10. Rillimiljonäärin eroriidassa suuri käänne.

      Vaimo haluaa kokonaan yksinhuoltajuuden ja pitää entisen elintasonsa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      718
    Aihe