Ei varaa juoda viinaa

sano joku uutisissa kun liiton raha loppu. Asiaa puhu , ei ole.



juon päivittäin kiljua
4202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kilju on hyvää ja pitää mielen pirteänä

Äänestä
  • Ryyppykaverit tulee kauniiksi ja puoleensavetäviksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ryyppykaverit tulee kauniiksi ja puoleensavetäviksi.

    Mää just hain 2pulloo leijonaa viinakaupasta kun sain kela työtön rahan !

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mää just hain 2pulloo leijonaa viinakaupasta kun sain kela työtön rahan !

    Ei mulla ole kavereita eikä ystäviä olen yksin ja juonkin aina yksin !

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

sano joku uutisissa kun liiton raha loppu. Asiaa puhu , ei ole.



juon päivittäin kiljua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu