Irakilaisveljekset

Saivat puoli miljoonaa,,no rahat taisi loppua niin jouti tunnustamaan 1700 ihmisen joukkomurhat.
Täälläkin suvakit riemuitsi ,miten menee nyt suu myrttyyn
8202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pellejä

Äänestä

Niin se menee Suomessa läpi uskomattomatkin jutut,,ja rahaa lapetaan kaksin käsin "korvaukseksi" moisista vedätysten onnistumisista.

Ilmeisesti. toivovat etteivät joudu maksamaan teoksistaan, vaan saavat jäädä tänne suvakkinaikkosten lämpimiin syleihin..

Äänestä

Ehdotan maastakarkoitusta ulkomaan rikollisille.

Äänestä

Perussuomalaiset esittävät noille ongelmamatuille Namibiaa sijoituspaikaksi.
Se on sopivan kaukana eteläisessä Afrikassa , ja rannikolla on hyvät kalavedet sardiinien pyyntiin.

Äänestä

Ei kiinnosta palstaa.

Äänestä
  • Ei niin,,koska idoleista ei voi pahaa sanaa sanoa.

    Äänestä

Muutakin ajateltavaa maailmassa liikaa ikäviä asioita.

Äänestä

Jotenkin sen aavisti, että näin se asia oli. Tuskin kukaan pakolainen väittää valheellisesti että näin nämä miekkoset on tehneet ja Suomes ei uskottu vaan maksettiin iso summa. Kumma juttu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saivat puoli miljoonaa,,no rahat taisi loppua niin jouti tunnustamaan 1700 ihmisen joukkomurhat.
Täälläkin suvakit riemuitsi ,miten menee nyt suu myrttyyn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu