Fantasy VIII

Heippati!
Jos jollain ilmenee onkelmia Final Fantasy VIII:n kanssa, kysymyksiä saa esittää:)
3279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minun pleikkarin ohjain hajosi ja mites nyt pelaan final fantasy 8:a :( Uutta ohjainta ei ole tulossa

Äänestä
  • ..niin saat rahaa, ja voit ostaa vaikka uuden pleikan :)

    Äänestä

Noh kertoisitko mulle mitä siinä suurpiirteisesti tapahtuu. Olen aikeissa ostaa kyseisen pelin mutta en ole varma haluanko hassata rahani siihen. Juonipaljastukset ym saat jättää kertomatta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siren_Divine kirjoitti:

Heippati!
Jos jollain ilmenee onkelmia Final Fantasy VIII:n kanssa, kysymyksiä saa esittää:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu