miten saisi gimpillä tehtyä johonkin kuvaa jossa on ihminen ja siinä oisi jotain sähkövirtaa
saako
...
3229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olipa taas kaikkien kysymysten äitee. Tänne olisi hyvä perustaa jokin alle 12-vuotiaitten kyselyosasto vielä erikseen, jotta lasten ja aikuisempien kysymykset eivät olisi niin suloisesti sekaisin kuin nyt. Se olisi myös näiden hyvin nuorten kyselijöiden etu, ja oikein asennoituneita vastauksia tulisi heille (myös "saakolle") paremmin kuin nykyään.
Sähkövirtahan on näkymätöntä, joten se ei ainakaan voi olla ongelma, kun sitä kuvaa tehdään "johonkin".;) Tiedän, asenteeni ei ole oikea.
kiitos oikein hyvä vastaus no mä vaan kysyin ei tartte heti alkaa tollaiseksi no kiitti kumminkin hyvää päivän jatkoo sullekkin
Netissä on aiheeseen liittyviä tutoriaaleja joita selailemalla varmaan löytäisit tarpeesi mukaisen.
kuukleta hakusanoilla "gimp tutorials"