Onkohan kukaan teistä kokeillut laittaa kuminauhaa peniksen juureen nainnin ajaksi. Olen jostakin lukenut että se auttaa erektiovaikeuksissa. Kokeilin itse sitä runkatessa, ja tuntui olevan tehokas lääke.
Olen vain miettinyt, tohtisiko tuota laittaa myös nainnin ajaksi, mitähän vaimo tuumaa jos huomaa. Mahtaa naurun remakka syntyä, ja tunnelma on silloin pilalla. Onko kenelläkään kokemuksia?
Kuminauha peniksen juureen
10
9275
Vastaukset
- poikkea kumtavaraliikkeesee...
hae sieltä sopivan kokoinen O-renkas, esim. diisseliliikkeet jossa on myynnissä tiivisteitä myy näitä. Nainti ja runkku on vallan toista kun kaikki on nipussa, kokeilkaa! ;)
Mulla ainakin ekankerran vaimo valitti, sullahan on tänään iso, mitä sä nyt oot tehnyt, senjälkeen joka kerta O-renkas. - huhhuhuuu
Laitoin kerran ja eukko kummasteli,mutta hyväksyi tilanteen.Jos olis ruvennu nauramaan niin olisin jättäny hommat sikseen.Oli vissiin liian kireellä kun kirveli jälkeenpäin.Mutta hyvää teki.Ainaski ittellä oli semmonen olo että molo olis ollu himpun verran isompi.
Koita vaan. - Sitä samaa sulle
Kuolion vielä tost saat ko menet sammumaan lenkki vehkeissäsi, ja vain tiedoksi että se paksu suoni siinä on valtimo.
- mitta kunnolla
ja jos useampi, nehän ei O-renkaat maksa oikeastaan yhtään mitään.
Vastaavia voi ostaa seksikaupasta mutta O-renkaita saa sillä hintaa koko pussillisen.
Sopiva kireys O-renkaalla on silloin kun mulkku ja kassit saa hyvin laitettua O-renkaan lävitse, tietenkin silloin kun ei vielä seiso.
Turvallisia hetkiä ja kunnonpanoja, ja tiedoksi, mulkku seisoo kyllä isompana koska veri pakkautuu kunnolla mulkkuun. Myös se auttaa orkkuun, se ei päästä heti lirahtaan vaan pitää saada kunnonkiihotus ja sitten räjähtää kunnolla.
O-rengas on silloin sopiva kun nainninjälkeen voi kives kerrallaan poista kalut renkaasta. Jos on liian kireä niin joutuu katkaisemaan O-renkaan. - Anonyymi
ei tuu kuolioo kun pidän viikon peniksen juuressa.
jumppelo
- kokeilua
Kokeilkaapa rengas neljän sentin välein, kyllä tekee poikaa. Viisi rengasta antaa jo hyvän säväyksen.
- Anonyymi
tuli spermat kun vedin käteen kuminauha 10 kertaa peniksen juureen.
- Anonyymi
Vedä se tarpeeksi kireälle, niin tipahtaa koko hyödytön vehje pois.
- Anonyymi
Sen jälkeen kun 67v ikäisenä eturauhaseni sai hajasäteilyä ja ko. rauhasen eritys väheni mutta kivekset toimivat, niin vaimoni ryhtyi varmistelemaan asiaa sitoen kengännauhan kivesteni tyven ja siittimeni ympärille siten, että vuotoputki jää vapaaksi.
Kivekset omaan "pakettiinsa" ja nyöri koko systeemin tyven ympärille.
Joskus hän käyttää pitkää, ohutta nyöriä joka mahdollistaa minun "talutteluni" nyöristä vetäen.
Yhtään hutia ei ole tullut 8:aan vuoteen. - Anonyymi
Tollain kastroidaan eläimiä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi345167Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2815017Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä564471Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692425Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt461868Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu281804Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont211774Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi791713Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva151621- 1051486