Kuminauha peniksen juureen

onko kokemuksia

Onkohan kukaan teistä kokeillut laittaa kuminauhaa peniksen juureen nainnin ajaksi. Olen jostakin lukenut että se auttaa erektiovaikeuksissa. Kokeilin itse sitä runkatessa, ja tuntui olevan tehokas lääke.

Olen vain miettinyt, tohtisiko tuota laittaa myös nainnin ajaksi, mitähän vaimo tuumaa jos huomaa. Mahtaa naurun remakka syntyä, ja tunnelma on silloin pilalla. Onko kenelläkään kokemuksia?

10

9213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • poikkea kumtavaraliikkeesee...

      hae sieltä sopivan kokoinen O-renkas, esim. diisseliliikkeet jossa on myynnissä tiivisteitä myy näitä. Nainti ja runkku on vallan toista kun kaikki on nipussa, kokeilkaa! ;)
      Mulla ainakin ekankerran vaimo valitti, sullahan on tänään iso, mitä sä nyt oot tehnyt, senjälkeen joka kerta O-renkas.

    • huhhuhuuu

      Laitoin kerran ja eukko kummasteli,mutta hyväksyi tilanteen.Jos olis ruvennu nauramaan niin olisin jättäny hommat sikseen.Oli vissiin liian kireellä kun kirveli jälkeenpäin.Mutta hyvää teki.Ainaski ittellä oli semmonen olo että molo olis ollu himpun verran isompi.
      Koita vaan.

    • Sitä samaa sulle

      Kuolion vielä tost saat ko menet sammumaan lenkki vehkeissäsi, ja vain tiedoksi että se paksu suoni siinä on valtimo.

      • mitta kunnolla

        ja jos useampi, nehän ei O-renkaat maksa oikeastaan yhtään mitään.
        Vastaavia voi ostaa seksikaupasta mutta O-renkaita saa sillä hintaa koko pussillisen.
        Sopiva kireys O-renkaalla on silloin kun mulkku ja kassit saa hyvin laitettua O-renkaan lävitse, tietenkin silloin kun ei vielä seiso.
        Turvallisia hetkiä ja kunnonpanoja, ja tiedoksi, mulkku seisoo kyllä isompana koska veri pakkautuu kunnolla mulkkuun. Myös se auttaa orkkuun, se ei päästä heti lirahtaan vaan pitää saada kunnonkiihotus ja sitten räjähtää kunnolla.
        O-rengas on silloin sopiva kun nainninjälkeen voi kives kerrallaan poista kalut renkaasta. Jos on liian kireä niin joutuu katkaisemaan O-renkaan.


      • Anonyymi

        ei tuu kuolioo kun pidän viikon peniksen juuressa.
        jumppelo


    • kokeilua

      Kokeilkaapa rengas neljän sentin välein, kyllä tekee poikaa. Viisi rengasta antaa jo hyvän säväyksen.

    • Anonyymi

      tuli spermat kun vedin käteen kuminauha 10 kertaa peniksen juureen.

      • Anonyymi

        Vedä se tarpeeksi kireälle, niin tipahtaa koko hyödytön vehje pois.


    • Anonyymi

      Sen jälkeen kun 67v ikäisenä eturauhaseni sai hajasäteilyä ja ko. rauhasen eritys väheni mutta kivekset toimivat, niin vaimoni ryhtyi varmistelemaan asiaa sitoen kengännauhan kivesteni tyven ja siittimeni ympärille siten, että vuotoputki jää vapaaksi.
      Kivekset omaan "pakettiinsa" ja nyöri koko systeemin tyven ympärille.
      Joskus hän käyttää pitkää, ohutta nyöriä joka mahdollistaa minun "talutteluni" nyöristä vetäen.
      Yhtään hutia ei ole tullut 8:aan vuoteen.

    • Anonyymi

      Tollain kastroidaan eläimiä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      303
      6622
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      49
      5796
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      186
      5272
    4. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      61
      4043
    5. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      38
      3318
    6. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      5
      3313
    7. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      52
      3237
    8. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      29
      3008
    9. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      11
      2242
    10. Mitäpä ostaisin ja lähettäisin Metsa Manille joulupäkitsiä?

      Vähän vaikea miettiä ja keksiä eikä pelkkää rahalahjaa oikein kehtoo. Kertokaapa te?
      Tuusniemi
      38
      1008
    Aihe