Hammamet

Heippa!

Onko kukaan lähdössä Hammametiin 23.6?
3756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tietääkseni sinne on lähdössä lentokoneellinen jengiä...

Äänestä

osaisitteko sanoa minkälainen paikka hammammet on? onko se lähellä soussea, voiko soussesta matkustaa helposti sinne?
jotkut ovat tällaista ehdottaneet

Äänestä
  • Kyllä Hammametissä kannattaa käydä. Esim Soussesta junalla vain 1 tunti ja junassa voi ottaa 1 luokan eikä maksa paljoa ( mutta on ilmastointi )

    Hammametissä kiva vanha kaupunki, uusi osa Yasmine Hammamet ja lähellä myös Nabeulin kaupunki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kattokassinen kirjoitti:

Heippa!

Onko kukaan lähdössä Hammametiin 23.6?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu