Kyssä...

ootteks te ikinä ihastunu samaa sukupuolta olevaan ihmiseen ? vastatkaa sit rehellisesti!
Mä ainaki oon :P
6407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En ole ikinä ihastunut samaa sukupuolta olevaan ihmiseen. Tässä rehellinen vastaukseni. Ole hyvä! =P

Äänestä

En ainakaan muistaakseni.

Äänestä

mulla on niin ihana poikaystävä, etten voi aatellakaan tollasta

Äänestä

Onhan tuota sattunut, enkä edes pidä sitä mitenkään outona tai omituisena.

Äänestä

Hmm. Luulisin, että olen. Olen kuitenkin ollut onnellisesti varattu 14-vuotiaasta lähtien, niin että en ole juuri uhrannut miettimisaikaa sille mahanpohjassa muutaman kerran vierailleelle kutinalle. Missä sitten menee ihastumisen ja pelkän uteliaisuuden raja?

Tiesittekö muuten, että reilusti suurin osa ihmisistä on bi-seksuaaleja? Ei sille tarvitse "tehdä" mitään, mutta on fakta, että monia naisia ainakin jossain muodossa kiihottaa myös toisen naisen vartalo.

Äänestä

Se on minusta sairasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

ootteks te ikinä ihastunu samaa sukupuolta olevaan ihmiseen ? vastatkaa sit rehellisesti!
Mä ainaki oon :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu