TÄMÄ EI OLE VITSI!
Hei kaikille. Me tarvitsemme spermaa!
Emme pysty saamaan lapsia tavallisella tavalla ja siksi etsimme tätä elintärkeää ainesosaa vauvan tekemiseen.
Ei ole organisaatioita tähän asiaan. Tai no on mutta siinä tapauksessa siittiöiden luovuttaja on meille anonyymi ja me haluamme nähdä miltä luovuttaja näyttää. Ja muutkin valitsevat kumppaninsa kenen kanssa tekevät vauvan.
1. Olet perusterve
2. Ok näköinen
3. ET halua olla isä. Haluat vaan olla se cool jäbä joka haluaa auttaa meitä saamaan lapsen.
Voit ilmoittaa itsesi sähköpostiin: [email protected]
Spermaa tarvitaan
5
2330
Vastaukset
- Anonyymi
Kuinka sairaita ihmiset oikein on ?
Ei lapsia tehdä huvikseen. Ne kuuluu vain aitoon avioliittoon ja piste. - Anonyymi
Perinteisellä menetelmällä voin auttaa ,,lahjoitan siementä
- Anonyymi
Siemennykset aina yhdynnällä sitten.
Kanattaa muistaa, että muumimukeihin luovuttajat ovat todennäköisesti homoseksuaaleja tai pienikaluisia. Periytyviä ominaisuuksia.
Kun mies kykenee siementämään luomumenetelmin, niin lapsella on mahdollisuus saada asialliset geenit.
Juu. Ei koskaa sokkona klinikoilta.- Anonyymi
Minulla on huomattavasti keskivertoa isompi kalu ja en ole homoseksuaali. Kaksi kertaa olen luovuttanut.
- Anonyymi
Luovutan spermaa vain hyvä ja tasokkaan elämän omaavalle , henkisesti ja ruumiillisesti terveelle .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh764167Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli893421Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1153233Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.753159- 1013052
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi412694Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise2602637Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö832502Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2182474Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.932367