Valtiovalta hakee Suomeen räjähdetehdasta.Heinolassa olis paikkakin jo melkein valmiina,nimittäin apajalahdenluola,siis Hevossaaren.Tästä sais hyvän paikan vähän laajetamalla louhien,olisi suojassakin naapurilta ja vähälle käytölle jäänyt ratakin vieressä.
Räjähdetehdas Heinolaan.
Anonyymi-ap
5
415
Vastaukset
- Anonyymi
Räjähdetehdas sopisi Heikkimäen vetovoimaiseen business park:iin, joka on ollut heinolalaisille veronmaksajille valtava pommi.
- Anonyymi
Kannatetaan, tehdas Heinolaan!
- Anonyymi
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Eipä kaukaa tule hakemaan.
- Anonyymi
Tehdas Heinolaan ja hanke vetämään jo.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.744036Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92151Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2371406- 1531380
- 1161207
- 1121178
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721089Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik71056- 60994
- 35926