Äidin ihailu murrosiässä?

Anonyymi-ap

En nyt oikein muihinkaan keskusteluosioihin tiennyt tätä laittaa, niin laitan tänne. Eli asiani on seuraavanlainen. Olen reilu kolmekymppinen mies ja muistelin omaa teiniaikaani, jolloin asuin kotona. Äitini oli kaunis nainen kaikin puolin ja muotoja löytyi myös mukavasti. Hän oli 160 cm pitkä, rinnat kokoa 85C (lunttasin liiveistä) ja iso muodokas takapuoli. Kaiken kukkuraksi hänellä oli siistitty karvoitus haarojen välissä. Sanoisin että kokonaisuus oli upea kenen tahansa miehen mielestä joka sen olisi nähnyt.

Tästä päästäänkin itse asiaan. Aloin olla siinä 14 tai 15 vuoden iässä kun nuo äidin muodot alkoi erityisesti kiinnittää huomioni. Tilannetta ei mitenkään pahentanut se, että hänellä oli paljon kauniita alusvaatteita, joissa hän välillä iltaisin kotona kulki ja välillä täysin alastikin kun saunasta tuvan puolelle tuli. Usein hänellä oli sellaisia pikkuhousuja, jotka oli edestä täysin läpinäkyvät. Häntä selvästi kyllä häiritsi se jos häntä katselin ja huomasin sen kyllä hänestä. Asuimme vanhassa talossa, jossa oli isot avaimenreiät ja niistä oli hyvä tirkistellä. Äidin vaatehuone oli suoraan minun huonetta vastapäätä ja kuulin aina iltaisin kun hän sinne meni, niin sammutin omasta huoneestani valot, niin samassa oli mulle show aina valmis. Siellä hän usein oli alasti pitkän tovin ja minä ihailin tuota kaunista näkymää. Äiti ei koskaan kaiketi siitä päässyt jyvälle että vakoilin häntä avaimenreiästä. Tämä tilanne on monesti hämmentänyt minua että näin olen tehnyt. Tämä asia on täysin totta ja haluaisin kuulla asiallisia mielipiteitä teiltä äideiltä että minkälaisia ajatuksia herättää. Mitään traumoja ei koskaan tästä jäänyt, mutta oma käytökseni joskus on nolottanut.

7

952

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No ei tuossa nyt käsittääkseni mitään hävettävää ole.

    • Anonyymi

      Luulen että kyllä tuollaista varmaan tapahtuu paljonkin. Onhan se vastakkaisen sukupuolen edustaja.

      • Anonyymi

        Näinhän se on.


    • Anonyymi

      No kyllä minäkin vilkuilen äitiä toisinaan kun hilluu suihkun jälkeen Eevan asussa 😂

      • Anonyymi

        Sama täällä 🤭


    • Anonyymi

      Minä harrastin myös tuota tirkistelyä ennen kun äiti oli alasti kotona. Jännä että tästä asiasta ei puhuta yhtään enempää.

      • Anonyymi

        No monelle pojalle se on ensimmäinen nainen jonka alasti näkee.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      368
      9780
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      91
      6161
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      376
      5801
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      146
      4221
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      3
      3542
    6. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      80
      3126
    7. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      78
      3070
    8. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      6
      2856
    9. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      7
      2788
    10. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      114
      2768
    Aihe