En nyt oikein muihinkaan keskusteluosioihin tiennyt tätä laittaa, niin laitan tänne. Eli asiani on seuraavanlainen. Olen reilu kolmekymppinen mies ja muistelin omaa teiniaikaani, jolloin asuin kotona. Äitini oli kaunis nainen kaikin puolin ja muotoja löytyi myös mukavasti. Hän oli 160 cm pitkä, rinnat kokoa 85C (lunttasin liiveistä) ja iso muodokas takapuoli. Kaiken kukkuraksi hänellä oli siistitty karvoitus haarojen välissä. Sanoisin että kokonaisuus oli upea kenen tahansa miehen mielestä joka sen olisi nähnyt.
Tästä päästäänkin itse asiaan. Aloin olla siinä 14 tai 15 vuoden iässä kun nuo äidin muodot alkoi erityisesti kiinnittää huomioni. Tilannetta ei mitenkään pahentanut se, että hänellä oli paljon kauniita alusvaatteita, joissa hän välillä iltaisin kotona kulki ja välillä täysin alastikin kun saunasta tuvan puolelle tuli. Usein hänellä oli sellaisia pikkuhousuja, jotka oli edestä täysin läpinäkyvät. Häntä selvästi kyllä häiritsi se jos häntä katselin ja huomasin sen kyllä hänestä. Asuimme vanhassa talossa, jossa oli isot avaimenreiät ja niistä oli hyvä tirkistellä. Äidin vaatehuone oli suoraan minun huonetta vastapäätä ja kuulin aina iltaisin kun hän sinne meni, niin sammutin omasta huoneestani valot, niin samassa oli mulle show aina valmis. Siellä hän usein oli alasti pitkän tovin ja minä ihailin tuota kaunista näkymää. Äiti ei koskaan kaiketi siitä päässyt jyvälle että vakoilin häntä avaimenreiästä. Tämä tilanne on monesti hämmentänyt minua että näin olen tehnyt. Tämä asia on täysin totta ja haluaisin kuulla asiallisia mielipiteitä teiltä äideiltä että minkälaisia ajatuksia herättää. Mitään traumoja ei koskaan tästä jäänyt, mutta oma käytökseni joskus on nolottanut.
Äidin ihailu murrosiässä?
Anonyymi-ap
7
887
Vastaukset
- Anonyymi
No ei tuossa nyt käsittääkseni mitään hävettävää ole.
- Anonyymi
Luulen että kyllä tuollaista varmaan tapahtuu paljonkin. Onhan se vastakkaisen sukupuolen edustaja.
- Anonyymi
Näinhän se on.
- Anonyymi
No kyllä minäkin vilkuilen äitiä toisinaan kun hilluu suihkun jälkeen Eevan asussa 😂
- Anonyymi
Sama täällä 🤭
- Anonyymi
Minä harrastin myös tuota tirkistelyä ennen kun äiti oli alasti kotona. Jännä että tästä asiasta ei puhuta yhtään enempää.
- Anonyymi
No monelle pojalle se on ensimmäinen nainen jonka alasti näkee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1723020Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2982696Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751768Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e501667Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?391541- 1221316
- 1051219
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141184Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3801152Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041073