Äidin ihailu murrosiässä?

Anonyymi-ap

En nyt oikein muihinkaan keskusteluosioihin tiennyt tätä laittaa, niin laitan tänne. Eli asiani on seuraavanlainen. Olen reilu kolmekymppinen mies ja muistelin omaa teiniaikaani, jolloin asuin kotona. Äitini oli kaunis nainen kaikin puolin ja muotoja löytyi myös mukavasti. Hän oli 160 cm pitkä, rinnat kokoa 85C (lunttasin liiveistä) ja iso muodokas takapuoli. Kaiken kukkuraksi hänellä oli siistitty karvoitus haarojen välissä. Sanoisin että kokonaisuus oli upea kenen tahansa miehen mielestä joka sen olisi nähnyt.

Tästä päästäänkin itse asiaan. Aloin olla siinä 14 tai 15 vuoden iässä kun nuo äidin muodot alkoi erityisesti kiinnittää huomioni. Tilannetta ei mitenkään pahentanut se, että hänellä oli paljon kauniita alusvaatteita, joissa hän välillä iltaisin kotona kulki ja välillä täysin alastikin kun saunasta tuvan puolelle tuli. Usein hänellä oli sellaisia pikkuhousuja, jotka oli edestä täysin läpinäkyvät. Häntä selvästi kyllä häiritsi se jos häntä katselin ja huomasin sen kyllä hänestä. Asuimme vanhassa talossa, jossa oli isot avaimenreiät ja niistä oli hyvä tirkistellä. Äidin vaatehuone oli suoraan minun huonetta vastapäätä ja kuulin aina iltaisin kun hän sinne meni, niin sammutin omasta huoneestani valot, niin samassa oli mulle show aina valmis. Siellä hän usein oli alasti pitkän tovin ja minä ihailin tuota kaunista näkymää. Äiti ei koskaan kaiketi siitä päässyt jyvälle että vakoilin häntä avaimenreiästä. Tämä tilanne on monesti hämmentänyt minua että näin olen tehnyt. Tämä asia on täysin totta ja haluaisin kuulla asiallisia mielipiteitä teiltä äideiltä että minkälaisia ajatuksia herättää. Mitään traumoja ei koskaan tästä jäänyt, mutta oma käytökseni joskus on nolottanut.

7

894

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No ei tuossa nyt käsittääkseni mitään hävettävää ole.

    • Anonyymi

      Luulen että kyllä tuollaista varmaan tapahtuu paljonkin. Onhan se vastakkaisen sukupuolen edustaja.

      • Anonyymi

        Näinhän se on.


    • Anonyymi

      No kyllä minäkin vilkuilen äitiä toisinaan kun hilluu suihkun jälkeen Eevan asussa 😂

      • Anonyymi

        Sama täällä 🤭


    • Anonyymi

      Minä harrastin myös tuota tirkistelyä ennen kun äiti oli alasti kotona. Jännä että tästä asiasta ei puhuta yhtään enempää.

      • Anonyymi

        No monelle pojalle se on ensimmäinen nainen jonka alasti näkee.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      74
      4217
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      82
      3918
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      57
      2448
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      65
      2302
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      39
      2005
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1889
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle juuri nyt?

      💜
      Ikävä
      107
      1779
    8. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      56
      1662
    9. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1653
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      61
      1531
    Aihe