Koska Ilpo Koskinen kuoli?

Anonyymi-ap

Finnairin lentokapteeni, joka kertoi UFO-havainnoistaan, on kuollut. Koska hän kuoli?

5

421

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Viime viikonlopullahan tuo istui tuossa lähipubissa ihka elävänä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      saako lentoluvan pitää , jos ei tiedä mitä näkee !

    • Erinomainen keskustelu, kiitos linkistä! Suomenkin historiassa on niin valtavasti ufotapauksia, että nämä tuppaa unohtumaan nämä merkkipaalutkin.

      Menetimme B. Borgin myötä kävelevän ufotietosanakirjan, joka varmasti olisi tätäkin kommentoinut, mikäli olisi vielä hiippakunnassamme.

      Tapani Koivula on edelleen täällä, hieno herrasmies, jolta olisi mukavaa kuulla näistä viime vuosien tapahtumista kommenttia.

      Koskinen, Kuningas, af Grann ja Luukkanen ovat jo poissa. He olisivat kaikki päässeet sanomaan Pentagonin paljastuksista että "Mitäs minä sanoin"

      Valitettavasti heiltä loppui aika sitä ennen tiimalasista, vaan kukapa tietää missä he tänään ovat. Monissa kulttuureissa kuolema on vasta alku, siirtymä ja seuraava oppitunti.

      Pentagonin tutkimuksen ensimmäisessä kuulemisessa laivaston edustajan todistus on kiistaton: "Reilusti yli puolessa tapauksista on kyseessä tieteellisesti todistetusti fyysinen objekti joka lentää älyllisessä ohjauksessa"

      = samanaikainen useiden tutkien tutkavaste yhdistettynä samanaikaiseen ja paikalliseen visuaaliseen vasteeseen yhdistettynä samanaikaiseen ja paikalliseen videovasteeseen = kiistaton todiste.

      Lisättynä tuntematon ja "näkymätön" propulsio, lentotapa, ylivertaiset ominaisuudet ja fysiikan lakien vastaisuudet, niin epäilykselle ei jää sijaa.

      • Anonyymi

        Koivulalta nyt sitä puhetta piisaa, etenkin kun se pomppii asiasta toiseen jos kolmanteen mitkä ei liity mitenkään siihen ensimmäiseen. Lopputulema on että säkki oli alkujaankin tyhjä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      209
      9731
    2. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      41
      4495
    3. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      124
      4027
    4. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      111
      3917
    5. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      219
      3587
    6. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      40
      3004
    7. Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle

      Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos
      Ikävä
      156
      1557
    8. Mihin rakastuin sinussa?

      Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its
      Ikävä
      83
      1465
    9. Mistä tietää että mies on kiinnostunut?

      Millaisista merkeistä olette huomanneet?
      Ikävä
      96
      1245
    10. Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!

      Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A
      Tanssii tähtien kanssa
      15
      1201
    Aihe