Olimme vaimoni (41 v.) kanssa talven Espanjassa. Läheinen uimaranta oli myöhäisestä syksystä autio. Aurinko kuitenkin paistoi ja kun auringon varjon laittoi tuulen puolelle, niin auringon ottaminen pikineissä, ilman yläosaakin onnistui muutamina lämpimämpinä päivinä.
Rannalla ei juuri ollut ketään muista, lukuunottamatta nuoria poikia ajelemassa maastopyörillä. Olin vaimoni kanssa varjon suojassa ja silittelin hänen paljaita rintojaan, kun paikalle tuli kaksi poikaa pyörineen. Pojat katseli hetken, ilmeisesti vaimoani ja olivat jo lähdössä, kun pyysin niitä tulemaan vaimoni kanssa samaan valokuvaan. Pojat sanoivat, että se maksaa 20.- € ja lupasin sen kummallekkin.
Varmemmaksi vakuudenki pojat riisuivat t-paitansa ja menivät istumaan vaimoni kummallekin puolelle. Vaimo sanoi, että pojat ovat liian nuoria ja esteli ja peitti rintansa pyyhkeellä. Pyysin vaimoa heittämään pyyhkeen pois ja näytin pojille, että silitelkää vaimoni rintoja. Ja pojat tekivät, mitä pyysin. Otin kameran ja ei tapahtunut mitään. Paristo oli unohtunut hotellille lataukseen.
Mitäs nyt ? Kysyin vaimoltani. Käyn hakemassa pariston odotelkaa tässä. Vaimoni nyökkäsi hiukan kiusaantuneena. Pojat jäivät vaimoni kanssa auringonsuojaan. Ilmeisesti rintojen hyväily oli pojista mukavaa touhua ja kun siitä sai vielä maksunkin.
Hotelli oli 500 metrin päässä, eikä tuota matkaa kauaa kävellyt. Palasin rannalle toista kautta, ettei tarvinnut kävellä pehmeässä hiekassa. Näin vaimoni auringonsuojan kaukaa ja toisen pojista katselevan ulkona sinnepäin mistä olin hotellille lähtenyt. Kiersin muutaman pensaa takaa ja näin miten toinen juniori oli vaimoni päällä. Takapuoli nousi rytmikkäästi ja toimituksen sisältö oli helposti arvattavissa.
Ensin ajattelin mennä keskeyttämään tuon naimisen, mutta sitten muutin mieleni. Odottelin muutaman minuutin ja poika tuli alasti aurinkosuojasta pois. Heppi oli vieläkin tanassa. Toinen pojista riisui housunsa ja meni aurinkosuojaan. No niin, siellä taas laitettiin lihaa piiloon hoikan vaimoni lemmenrakoon. Ja toinen kundeista veti housut jalkaan ja päivysti, näkyisikö minua ?
Sitten päätin mennä esittäytymään. Näin taaapäin, miten kalu painui rytmikkäästi vaimooni. Otin viiden kuvan sarjoja muutaman ja pojat huomasivat sen. Vaimoni sisällä ollut kaveri veti kalunsa pois ja samalla koko lataus roiskahti vaimoni vatsalle.
Pojat olivat sen näköisiä, että lähteäkkö karkuun vai jäädäkkö. Mulle selitettiin espanjaksi, että vaimo oli halunnut seksiä. Uskoin tuon selityksen, olihan vaimo pari viikkoa sitten ollut seksiclubilla kanssani ja paneskellut ainakin kalmen miehen kanssa.
Ja vaimo: " Kuule hei, pojilla seisoi ja mun antaa niille pesää". No niin kait piti... Pyysin pojat valokuvaan vaimoni kanssa. Ja housut pois sitten. Siinä oli sitten ryhmäkuva vaimosta ja kahdesta juniori orista, alasti. Hepit pystyssä, vaimoni rintoja hyväilemässä.
Vaimolle nuosta
Anonyymi-ap
4
5618
Vastaukset
- Anonyymi
Taisi olla melko nuoria, kun Espanjan suojaikärajakin on 13 vuotta ?
- Anonyymi
Pedari tietää
Meiläkin on Espanjassa tapana vähän irroitella.
- Anonyymi
Spedellä taas sekottaa buaahaa
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2083266Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks2473063Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär2082268Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa351922En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1211645Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina2151406Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa871131viikonloppu lähestyy
ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu13999Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas
Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi190983- 115962