Olimme vaimoni (41 v.) kanssa talven Espanjassa. Läheinen uimaranta oli myöhäisestä syksystä autio. Aurinko kuitenkin paistoi ja kun auringon varjon laittoi tuulen puolelle, niin auringon ottaminen pikineissä, ilman yläosaakin onnistui muutamina lämpimämpinä päivinä.
Rannalla ei juuri ollut ketään muista, lukuunottamatta nuoria poikia ajelemassa maastopyörillä. Olin vaimoni kanssa varjon suojassa ja silittelin hänen paljaita rintojaan, kun paikalle tuli kaksi poikaa pyörineen. Pojat katseli hetken, ilmeisesti vaimoani ja olivat jo lähdössä, kun pyysin niitä tulemaan vaimoni kanssa samaan valokuvaan. Pojat sanoivat, että se maksaa 20.- € ja lupasin sen kummallekkin.
Varmemmaksi vakuudenki pojat riisuivat t-paitansa ja menivät istumaan vaimoni kummallekin puolelle. Vaimo sanoi, että pojat ovat liian nuoria ja esteli ja peitti rintansa pyyhkeellä. Pyysin vaimoa heittämään pyyhkeen pois ja näytin pojille, että silitelkää vaimoni rintoja. Ja pojat tekivät, mitä pyysin. Otin kameran ja ei tapahtunut mitään. Paristo oli unohtunut hotellille lataukseen.
Mitäs nyt ? Kysyin vaimoltani. Käyn hakemassa pariston odotelkaa tässä. Vaimoni nyökkäsi hiukan kiusaantuneena. Pojat jäivät vaimoni kanssa auringonsuojaan. Ilmeisesti rintojen hyväily oli pojista mukavaa touhua ja kun siitä sai vielä maksunkin.
Hotelli oli 500 metrin päässä, eikä tuota matkaa kauaa kävellyt. Palasin rannalle toista kautta, ettei tarvinnut kävellä pehmeässä hiekassa. Näin vaimoni auringonsuojan kaukaa ja toisen pojista katselevan ulkona sinnepäin mistä olin hotellille lähtenyt. Kiersin muutaman pensaa takaa ja näin miten toinen juniori oli vaimoni päällä. Takapuoli nousi rytmikkäästi ja toimituksen sisältö oli helposti arvattavissa.
Ensin ajattelin mennä keskeyttämään tuon naimisen, mutta sitten muutin mieleni. Odottelin muutaman minuutin ja poika tuli alasti aurinkosuojasta pois. Heppi oli vieläkin tanassa. Toinen pojista riisui housunsa ja meni aurinkosuojaan. No niin, siellä taas laitettiin lihaa piiloon hoikan vaimoni lemmenrakoon. Ja toinen kundeista veti housut jalkaan ja päivysti, näkyisikö minua ?
Sitten päätin mennä esittäytymään. Näin taaapäin, miten kalu painui rytmikkäästi vaimooni. Otin viiden kuvan sarjoja muutaman ja pojat huomasivat sen. Vaimoni sisällä ollut kaveri veti kalunsa pois ja samalla koko lataus roiskahti vaimoni vatsalle.
Pojat olivat sen näköisiä, että lähteäkkö karkuun vai jäädäkkö. Mulle selitettiin espanjaksi, että vaimo oli halunnut seksiä. Uskoin tuon selityksen, olihan vaimo pari viikkoa sitten ollut seksiclubilla kanssani ja paneskellut ainakin kalmen miehen kanssa.
Ja vaimo: " Kuule hei, pojilla seisoi ja mun antaa niille pesää". No niin kait piti... Pyysin pojat valokuvaan vaimoni kanssa. Ja housut pois sitten. Siinä oli sitten ryhmäkuva vaimosta ja kahdesta juniori orista, alasti. Hepit pystyssä, vaimoni rintoja hyväilemässä.
Vaimolle nuosta
Anonyymi-ap
4
5416
Vastaukset
- Anonyymi
Taisi olla melko nuoria, kun Espanjan suojaikärajakin on 13 vuotta ?
- Anonyymi
Pedari tietää
Meiläkin on Espanjassa tapana vähän irroitella.
- Anonyymi
Spedellä taas sekottaa buaahaa
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen mukaan rasismi on huumoria
Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀2516470Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä
ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis1986014Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia
Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai235568Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)
No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j1254328Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava
Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main1513568Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta
Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome1313375HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi
Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok283076Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa
Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja2822552Töppö-persut ovat todella tyhmiä
sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan172540- 1392385