Viime kesänä tuli ohjelma Jeopardy summerissa.Näin siihen asti ku nuoret koitti paeta jostai ihme laitoksesta.. Mitä sitten on tapahtunut,noin pääpiirteittäin?
Kiitokset
Kiitokset
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
nyt ne katoilee yksitellen, muutama enää jäljellä. sit siel skotlannis kaikki luulee et ne on kuollu (paitsi sarah ja david jotka e tapas) koska e ei voi nähä noit nuorii. ne katoilee niin et toinen silmä muuttuu punaseks ja sit ne jakaantuu kahtii ja katoo. nyt ne ei tiedä et luottaisko ne stanichiin vai ei. tänään chrissie katos ja gerry löys nuoret. enempää en osaa kertoo.
siis viime kesällä ku ne joutu sinne laitokseen ni miten ne skotlantiin joutu? mistä ne on saanu sen viruksen? näkeekö muut nuoret toisensa vaikka muut ei nää niitä vai....? Kiitän!