ALANYAN KARTTA??

Löytyiskö jostain tulostettavaa karttaa Alanyan kaupunki alueelta? Sellainen missä olisi teiden nimet tms. Matkatoimistojen kartoissa ei oo kun hotellit vaan merkitty. Kivaa olis vähän etukäteen katsella kun on ekaa kertaa menossa...mukava matkakuume jo!!!!
2706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mene osoitteeseen www.turkki.fi:

sieltä löytyy hyvä kartta alanyasta.

Itse olen myös etsinyt karttaa, alkaa lähtö olemaan jo lähellä...
Eikun oikein hyvää matkaa vaan!

Äänestä
  • Ainakin me saatiin se bussissa matkalla Alanyaan. Meillä tjäreborgin matka

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jihhuu kirjoitti:

Löytyiskö jostain tulostettavaa karttaa Alanyan kaupunki alueelta? Sellainen missä olisi teiden nimet tms. Matkatoimistojen kartoissa ei oo kun hotellit vaan merkitty. Kivaa olis vähän etukäteen katsella kun on ekaa kertaa menossa...mukava matkakuume jo!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu