Viron koiratarhoille voi viedä tai lähettää tavaraa

Anonyymi-ap

Peten outletissa näytti olevan kivasti aletuotteita joita voisi halutessaan lähettää tarhalla olevien koirien iloksi. Tiedetty fakta kumminkin sattuu olemaan etteivät kaikki pysty adoptoimaan koiraa. Nuo nyt silti on tuossa melkein naapurissa ja tarhoille pystyy menemään vierailulle. Erityisesti pantoja ja valjaita kaivataan sen takia ettei niitä juurikaan ole tai vanhat eivät kestä ulkoilua. Tarhakoirankin tulisi välillä päästä lenkille. Pistän tähän alkuun löytölöiden yhteystietoja. Vasta sitten tuotteita.
https://www.pets.ee/kontaktid/
https://varjupaik.ee/varjupaigad/parnu
https://varjupaik.ee/varjupaigad/tallinna-loomade-varjupaik
https://varjupaik.ee/varjupaigad/valga
https://varjupaik.ee/varjupaigad/viljandi ja outlet:
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/ulkoilu/valjaat/hurtta-casual-y-valjas-korppi/119303
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/ulkoilu/valjaat/hurtta-casual-koiran-valjas-korppi/140644
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/ulkoilu/pannat/hurtta-weekend-warrior-eco-panta-ruusu/140553
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/ulkoilu/pannat/fuzzyard-koiran-kaulapanta-go-nuts/154350?81210
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/ulkoilu/pannat/kurgo-rsg-koiran-kaulapanta-sininen/154925
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/ulkoilu/hihnat-ja-flexit/rukka-form-neon-talutin-pinkki/034221
Extraa:
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/luut-ja-herkut/puruluut/peuransarvi-2pets/145601
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/trimmaus-ja-turkinhoito/shampoot/pet-silk-mountain-berry-shampoo-473-ml/111869
https://www.petenkoiratarvike.com/koirat/trimmaus-ja-turkinhoito/shampoot/pentushampoo-pet-silk-tearless-473-ml/111871

8

328

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kannattaa antaa ksylitolia ettei hampaat mätäne, kananluista ja suklaasta tykkäävät myös.

      • Anonyymi

        Sulla se sama huono "huumori" vaan jatkuu.


      • Anonyymi

        Suklaa on myrkkyä koirille, samoin kansn luut ja ksylitoli!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suklaa on myrkkyä koirille, samoin kansn luut ja ksylitoli!

        Rakit on myrkkyä ihmisille ja muille eläimille.


    • Anonyymi

      Kiitos aloittaja kun laitoit tuon Peten koiratarvikkeen mainoksen. Liikevaihto on siellä nuossut ja varmaankin positiivinen tulos jatkuu.
      Jos kerran tavaraa voi lähettää, laitetaan pari junavaunua matkaa.

    • Anonyymi

      Voisiko laittaa pankkiyhteyden näkyviin, ihan rahaa laitetaan ja isoja summia. Toki tavarapuolelta vanhoja vaatteitä löytyisi.

      • Anonyymi

        Viron mafia kiittää!


      • Anonyymi

        Firmamme osallistuu käytetyillä kesävaatteilla keräykseen naapurin koirille. Yksi kontti jo melkein täynnä, minne sen voi lähettää ? Riittääkö osoitteeksi vain Viro?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      119
      5563
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      277
      2237
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      92
      1803
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1230
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      341
      1207
    6. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      154
      1133
    7. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1130
    8. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      50
      1129
    9. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      90
      1117
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      114
      1108
    Aihe