Kuinkahan moni vanhempi viettää juhannuksen tarkoitushakuisesti jälleen yksin. Moneskohan kerta se on? Joko 17 kerta?
Yksinäisen vanhemman juhannus
Anonyymi-ap
24626
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Miten niin yksin, onhan ihmisillä kavereita ja harvoin teinit, tai täysi-ikäiset lapset viettää jussit vanhempiensa kanssa, kaikilla omat menonsa.
Minulle on esitetty käräjäoikeuden päätös, jossa äiti saanut hakemuksesta Timolle oheishuoltajuuden, koska lasten ex isä kieltäytyi tapaamasta "lapsiaan"
Millainen päätös sinulta löytyy esitä se??
Eli Timo on uusi isä ja huoltaja!!!
Lapsilla ei ole mitään ex-isää ja uutta isää eikä lasten on isä ole mistään luen tapaamisista, huotjuuta koskaan kieltäytynyt - älä valehtele "Pete"!
Timo ei ole mikään isä ja huoltaja Karin lapsille!
Pete" esiintyy palstalla toisen henkilönä eli kyseessä identiteetti varkaus
Lapsilla ei ole mitään ex-isää ja uutta isää eikä lasten on isä ole mistään luen tapaamisista, huotjuuta koskaan kieltäytynyt - älä valehtele "Pete"!
Pete" esiintyy palstalla toisen henkilönä eli kyseessä identiteetti varkaus
Lapsilla ei ole mitään ex-isää ja uutta isää eikä lasten oma isä ole mistään lasten tapaamisista, huoltajuuta koskaan kieltäytynyt - älä valehtele "Pete"!
Minulle on esitetty käräjäoikeuden päätös, jossa äiti saanut hakemuksesta Timolle oheishuoltajuuden, koska lasten ex isä kieltäytyi tapaamasta "lapsiaan"
Millainen päätös sinulta löytyy esitä se??
Eli Timo on uusi isä ja huoltaja!!! Kari ei ole enää isä
Kenen identiteeti tuo Pete on varastanut ja siis missä siellä lukee, että hänen nimensä on Pete? Lulin että hän on nimeltään Kari, kun löysin hänen FB profiilinkin. Kenestä oikein puhut ja mistä tunnet hänet? Jumalan siunausta!
Halaako Kari siinä profiilikuvassaan Peteä?? Kumpi niistä miehistä on se Karin uusi puoliso??
Petri kettula, kettulepete@ nimimerkillä esiintyvä kirjoittaa ja massa postittaa - jauhaa edelleen palstalla pelkkää paskaa.. Kuka kysyy ja vastaa?
Vastaus annettu aiemmin em. "Petelle" Eli massapostitusta, virheellinen tiedon julkista levitystä.
Nimi ja yhteystiedot, kengän numero, älykkyys osa määrä-, ja kallon halkaisija? Lapsilla ei ole mitään ex-isää ja uutta isää eikä lasten on isä ole mistään luen tapaamisista, huotjuuta koskaan kieltäytynyt - älä valehtele "Pete"!
Timo ei ole koskaan Karin lasten isä ja huoltaja käräjäoikeuden päätöksellä
Eikö tuo paskanjauhaminen, viestien kopiointi ja massapotitus ollut ennen sinun hallussa Kari, niin oletko antanut sen puolisollesi, vai onko hänkin nykyään ex-puolisosi?
Eli voirko antaa täälläkin vastauksen kysymykseen, onko sinulla lähestymiskielto "lapsiisi" vai miksi noudatat laitonta päätöstä käyttäen sitä.perusteena, ettet tavannut "lapsiasi" koskaan? Nyt se on jo myöhäistä, koska he ovat aikuisia, eivätkä itsekään halua tavata sinua!
OIKEUS EI OLE TAPAHTUNUT - vieraannuttaja äiti vieraannuttanut itse yhteiset lapset virheellisellä sukunimellä
lapset vieraannutettuina, aivopestynä ja
Sinulle ei ole "Pete" Esitetty yhtään mitään!
Elämällä on sittenkin suurempi tarkoitus kuin viettely. Ä,kää uskoko
VIimesestä 15 juhannuksesta olen tainnut olla 10 töissä, loput ittekseni.
Olen joka jussina työssä, saan triplapalkan ja käytän sen syksyllä Kreikassa .🌴🌴🌞
Vieraannuttaja äiti Tiina ja Timo vieraannuttanut, aivopessyt itse lapset täysin sekaisin perättömällä lausunnolla tuomioistuimessa lasten olosuhteista 27.5.2008 Raision kaupungin rikollisessa menettelyssä. Ei ole mitään lähes ty mis kieltoa enkä noudata mitään rikollisia päätöksiä niinkuin vieraannuttaja äiti Tiina ja Raision perhepalvelut tekevät... En ole käyttänyt mitään laittomuuksia perusteena.. Vieraannuttaja äiti Tiona itse sekö ollut toimien lapsen edun, oikeuksien vastaisesti 1.5.2007 alkaen . Oikeus ei ole tapahtunut ja en ole lapsiani enkä ketään muutakaan koskaan vieraannuttanut ja
Pete ei asu minun asunnossani minun kanssani- älä valehtele "kettulapete@"!. Oikeus ei ole tapahtunut ja en ole lapsiani enkä ketään muutakaan koskaan vieraannuttanut ja
Pete ei asu minun asunnossani minun kanssani- älä valehtele "kettulapete@"!
Oikeus ei ole tapahtunut ja tiina itse vieraannuttanut omat lapsensa. Siksi hän ei voi haastaa ketään oikeuteen asian vuoksi. Tiinan kannattaa keskustella kotona Timon kanssa asiat selviksi myös
Oikeus on tapahtunut ja lapsesi eivöt halua tavata sinua!
Oikeus on tapahtunut ja lapsesi eivät halua tavata sinua Tiina!
Oikeus on tapahtunut ja kari itse vieraannuttanut omat lapsensa. Siksi hän ei voi haastaa ketään oikeuteen asian vuoksi. Karin kannattaa keskustella kotona Peten kanssa asiat selviksi
Oikeus EI OLE tapahtunut ja TINA Itse vieraannuttanut omat lapsensa. Siksi hän ei voi haastaa ketään oikeuteen asian vuoksi. TIMON kannattaa keskustella kotona TIINAN kanssa asiat selviksi. Oikeus EI OLE tapahtunut ja TINA Itse vieraannuttanut omat lapsensa. Siksi hän ei voi haastaa ketään oikeuteen asian vuoksi. TIMON kannattaa keskustella kotona TIINAN kanssa asiat selviksi