Katsokaa KORPIMUIJAN uusin youtube video.

Anonyymi-ap

Kaikki te seitenkymppiset ,jotka olette tyytymättömiä elämäänne ja valitatte joka ketjussa jostakin. Jospa kuikistaisitte tuon tubettajan uusimman videon . On todella mielenkiintoinen, oli onnetomuudessa ja mitä siitä seurasi,,,,

10

1467

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En ole.

      • Anonyymi

        Maan korvessa korpit asuu.


    • Anonyymi

      Enkä minä. Auriko paistaa, kohta tarjouslohenostoon ja jotain muutakin herkullista.

      • Anonyymi

        Minulle kelpaa vain lohi file 26 euroa kilo.


    • Anonyymi

      Mietin vain että asuneeko tämäkään korpimuija ylipäätään tuolla vai onko koko paikka vain filmauskulissi jonne mennään piipahtamaan ja kuvaamaan "maalaiselämää"?

      • Anonyymi

        Koirat,kissat ja kanat paskoo pihan. Hyi. Katsoin yhden videon. Ei näkynyt autoa. Miten käy kaupassa ja onko umpihankea talvella kuka auraa tiet? Mobiiliberkko ja on tietokone, ilmeisesti toimii?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Koirat,kissat ja kanat paskoo pihan. Hyi. Katsoin yhden videon. Ei näkynyt autoa. Miten käy kaupassa ja onko umpihankea talvella kuka auraa tiet? Mobiiliberkko ja on tietokone, ilmeisesti toimii?

        "Miten käy kaupassa"

        Iso Jenkki-lava-auto (Dodge Ram 2500 Diesel)

        "umpihankea talvella kuka auraa tie"

        Eikös siinä lähistöllä asu veli joka on monin tavoin jo jeesannut kyseistä muijaa ja auratut tiet sieltä löytyy videoista.


    • Anonyymi

      Ei aitoa korpielämää. Täyttä teatteria korpimuijan kuvaukset. Julkisuutta kaipaava ihminen. Keksinyt tavan ansaita rahaa yotubella kun ei halua sitoutua töihin josta olisi yhteiskunnallista hyötyä. Esim. vanhukset tarvitsisivat vapaaehtoisia avustajia tai siivoustöitä on aina tarjolla vähemmän koulututuille. Kaiki työ on arvokkasta olkoonpahan se vaikka kadunlakaisija. Ei pidä valittaa niukkuutta ja rahan vähäisyyttä jos vapaaehtoisesti haluaa elää omanlaista ekämää.

    • Anonyymi

      Kertoisit myös paljonko tuo itse säälissä elävä muija tienaa mainosrahoja noista videoista ja muusta julkisuudesta.

      Kyllä siinä normi 1000€/eläkelläisen tulot ovat pienet, josta maksaa asumisen, lääkkeet ja muut, jos nittä nyt saa edes ostettua!

      NIIN VOIN KERTOA PALJONKO YLI 100 000 KATSELUKERTAA TUOTTAA KORPIMUIJAN TILILLE SALDOA.

    • Anonyymi

      En katsonut videoo. Liekö itse laittanut aloituksen mainostaakseen 🤔

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sinä näet

      kun katsot peiliin?
      Ikävä
      112
      1431
    2. Se helpottaisi oloa jos

      Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin
      Ikävä
      88
      1297
    3. Palsta kysely..

      Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott
      Sinkut
      135
      1043
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      964
    5. aivan mieletön ikävä

      paha olo 😥🫣 kaipaan sua 😔💔
      Ikävä
      39
      897
    6. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      71
      863
    7. Haluatko naimisiin kaivattusi kanssa?

      Alttarille astelette
      Ikävä
      97
      857
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      75
      846
    9. Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa

      Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.
      Ikävä
      54
      822
    10. Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun

      Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että
      Ikävä
      39
      774
    Aihe