Persua panin ennen miniisterikautta

OIipa aika nainen
9603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Lulua vai? Mutta oliko persu vielä silloin, vai korkokenkä-kokkari?

Äänestä

Oh Luluko!!!

Äänestä

Voiko pumpattavalla puolityhjällä Barbaralla olla poliittinen vakaumus?!

Äänestä

Oletko sinä nyt ministeri? Vai pökkäsitkö jotain nykyistä ministeriä? Miksi et soita vaikka Seiskaan ja kerro, että kulli nousee ja varsinkin, kun on ministerisainesta.

Äänestä

Ehkä edes ministerin kaikki yksityiselämä ei kuulu julkisuuteen.

Mutta lauloit varmaan kuvitelmissasi "hei beibe anna mulle piiskaa" ja sitten heräsit lattialta ja radiossa soi "kivusta nautintoon".

Äänestä

Totta tai tarua, mutta mautonta joka tapauksessa.

Äänestä

Mautonta on eniten ministerin touhu.

Äänestä
  • Sähköautojen verotusta pitää nostaa nopeasti aivan helvetin korkeaksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Sähköautojen verotusta pitää nostaa nopeasti aivan helvetin korkeaksi.

    Euron bensa asemille myyntiin ja heti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

OIipa aika nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu