Noh

uut-kundit

kukas maksaa teille

....ette kai te muuten koko ajan palstalla sekoilisi.

paljonko on palkka...ootteko aatellu miten opaljon pahaa ootte tehneet
1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..kaikki kritisoijat hoida tätä hommaa ihan omantunnon pohjalta vapaaehtoisesti, koska tuollaisen shitin totuus on syytä julkaista kaikille lukutaitoisille.

D :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten on kirjoitti:

uut-kundit

kukas maksaa teille

....ette kai te muuten koko ajan palstalla sekoilisi.

paljonko on palkka...ootteko aatellu miten opaljon pahaa ootte tehneet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu