Himos VIP liput

Perjantaina ihmiset saapuivat festarialueelle rauhalliseen tahtiin. Osa haluaa maksaa ekstraa siitä, että pääsee sisävessaan ja välillä istumaan.

Heh Heh, pienet ovat VIP lippujen ekstrat.
2361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heh Heh siinäpä jälleen munkin purijan huomion hakuinen aloitus

Äänestä

Nuorisokin on muuttunut hompeliksi pienellä aikaa🤔

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Perjantaina ihmiset saapuivat festarialueelle rauhalliseen tahtiin. Osa haluaa maksaa ekstraa siitä, että pääsee sisävessaan ja välillä istumaan.

Heh Heh, pienet ovat VIP lippujen ekstrat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu