Saarituhnu pattayalla.

Eli saarikyrvånsyylå olet ollut pattayalla yli kuusi kuukautta viimeisen viiden vuoden aikana??? Tekee siis yli kuukauden vuodessa, kertoisitko lisää milloin olet tuon yli kuukauden vuodesta pattayalla viettänyt ja mitä olet tuon yli kuukauden aikana pattayalla tehnyt?? Muutakuin haistellut että missä viemäri haisee.
5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuhnu on toiselta nimeltän pieru. Ihminen pieraisee keskimäärin kertaa päivässä.
Saarituhnu kierjoittaa aivopoeruja saman verran nvuorokaudessa.

Äänestä

Pasanen on ollut Pattayalla kaksi kertaa viiden vuoden aikana, maksimissaan kolme ja pisin matka kesti niistä yli viikon. Paljasti asuneensa halvimmissa airbnb-luukuissa noilla matkoillaan.

Hän on useasti maininnut viime aikoinakin että Pattayalle mennään vain yhdestä syystä, nimittäin halvan piparin perässä. Mutta koska Pasanen tuomitsee mitä jyrkiten prostituution ja sanoo olevansa palstalla kertomassa resuille mikä on kaupan tässä maailmassa ja mikä ei.
Siispä hän matkustaa Pattayalle panemaan, mutta panemaan hänestä ei ole. Maksullisia naisia ei saa ilmaiseksi ja maksuttomia hän ei saa muista syistä edes unissaan.

Olen 100% varma että Pasanen osoittaa noilla Pattayan matkoilla mieltään vaimolleen, joka asuu eri osoitteessa Pasasen juopottelun, mustasukkaisuuden ja vainoharhaisuuden vuoksi. Lisäksi Pasanen on epäillyt vaimon myrkyttävän häntä.
Virittelee valvontakameroita hankkiakseen todisteita. Kumpikaan osapuoli ei uskalla asua enää yhdessä.

Tästä yksinäisyydestä katkeroituneena Pasanen lähtee rehvakkaasti Pattayalle mukamas naisiin, mutta mököttääkin vuokraluukussa juovuksissa kuin apassipäällikkö Haikea Huomen. Pasanen hekottelee keskenään miettiessään kuinka vaimoa nyt ketuttaa kun isäntä on Pattayan riemuissa, mutta todellisuudessa vaimo nauttii sillä välin vapaudesta ja miehistä joilla seisoo.

Äänestä

Rakkaan juhannus, juhannusajatukset, juhannusaktiviteetti kavereidensa kanssa.

Äänestä

Yleensä äänetön, mutta pahanhajuinen pieru. Tuhnun pieraistaessa saattaa myös kuulua pieni tuhahdus, kun ilmat pääsevät pihalle ja järkyttävä haju lehahtaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eli saarikyrvånsyylå olet ollut pattayalla yli kuusi kuukautta viimeisen viiden vuoden aikana??? Tekee siis yli kuukauden vuodessa, kertoisitko lisää milloin olet tuon yli kuukauden vuodesta pattayalla viettänyt ja mitä olet tuon yli kuukauden aikana pattayalla tehnyt?? Muutakuin haistellut että missä viemäri haisee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu