On se sitten maailman ykkösasia,jos joku kutittelee puukolla noita raiskaajia.Vaan ollaampa sitten hiljaa kun viattomia ihmisiä ryöstellään ja pahoinpidellään mustanmiehen toimesta ,voi vittu tätä suomen touhua ,miksi niitä hyysätään?
Oulunpuukotus
7
774
Vastaukset
- Anonyymi
Meinaat, että esim. tässä hiljattain puukotettu 12-vuotias oli raiskaaja?
Mistä moinen tieto tulee?- Anonyymi
Joo ei varmaan ole vielä raiskaaja, mutta mielenkiintoista on se että syytetyn nimi julkinen? Ei ole esimerkki oululainen mies? No siksi että ei ole "suojaväriä" ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo ei varmaan ole vielä raiskaaja, mutta mielenkiintoista on se että syytetyn nimi julkinen? Ei ole esimerkki oululainen mies? No siksi että ei ole "suojaväriä" ?
Motiivina rasismi. Tommosessahan nimi kuuluukin julkaista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo ei varmaan ole vielä raiskaaja, mutta mielenkiintoista on se että syytetyn nimi julkinen? Ei ole esimerkki oululainen mies? No siksi että ei ole "suojaväriä" ?
"Ei varmaan vielä ole raiskaaja..."
Etkä sinä varmaan ihan vielä ole aivokuollut. Nyt olet vasta imbesilli. - Anonyymi
No oulu on täynnä raiskaajia oppivat pikkuhiljaa pelkäämään hui. Hihhhhh. Sitä saa mitä tilaa. Lisää pelottelua
- Anonyymi
Siinä mamut näkee eivät ole tervetulleita kun puukosta saavat silti niitä tulee ovista ja ikkunoista on niillä rahaa matkustaa.
- Anonyymi
Leikki kentällä pikkunen musta poika huuteli minä vittu raiskaan sinut oliskohan kotona oppinut noin hyvää käytöstä isä on varmaan raiskaaja. Miks mustia kiehtoo niin paljon raiskaus no ehkä saavat naisen alistaa sitten toivovat kunnioitusta pah sanon minä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.1632566Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n752380Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi692042- 1281853
EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa
Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt1091828Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan1041570Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men1241554Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki401418- 811214
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191211