Ettei tää muuttuis täydelliseks naistenpalstaksi niin aattelin kysyä, että mites miehillä on seksilomat onnistunut?
Itse olin viime syksynä rodoksella ja vaikka se on hirveä Suomirysä niin aika hyvin tuli kiksautettua kaikenrotuisia neitosia(jopa ilmaseks)
Tänä syksynä uudestaan jonnekkin lämpimään.Uusin kujein!
Itse olin viime syksynä rodoksella ja vaikka se on hirveä Suomirysä niin aika hyvin tuli kiksautettua kaikenrotuisia neitosia(jopa ilmaseks)
Tänä syksynä uudestaan jonnekkin lämpimään.Uusin kujein!
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voin sanoa, että en harrasta, enkä aio harrastaa ns. "lomaromansseja," vaikka matkustelenkin. "Lomaromanssait" ovat luusereille.
Rhodoksella normaali mies saa kaiken maalaista. Suomalaisia naimisissa olevia tai seurustelevia helppo saada koska eihän suomalaisilla naisilla ole mitään estoja ja uskonnosta riippuvia kieltoja.
Monet kaverit ympäri maailmaa kertoneet että luulevat suomalaisia naisia kreikassa,italiassa,espanjassa yms. prostituoiduiksi kun antava eka iltana kenellä vaan. On poikkuksiakin mutta yleensä asia on "että en minä yleensä ole eka iltana". Sitten jos kuukauden vonkaa niin voisi ajatella jotain vakavaa ja parempi vaan käyttää koneina suomalaisia. Ulkomaalainen nainen ehdottomasti tai sitten todella vaikea nakki jos meinaatte suhdetta. Palstalla oli että 56% päättyy eroon suomessa. Ja sitten varmaan 35% pettää koko ajan koska ei ne yllättäen lopu. Itse kun aina tapaa naisia ja niitä riittää niin ne yleensä naimisissa,kihloissa,seurustelee kun olen jo 40v ja kolunnut maailmoja ristiin rastiin.
Tämä palsta on kyllä hauska ja saa nauraa naisten murheita että ovat hölmöjä ja tyhmiä.
Anteeksi mutta tämä on totuus että kantapään kauttako pitää uskoa kaikki on netissä tuhansi keskustelu palstoja.
Antaa palaa sano Frank
Vai että on naiset tyhmiä ja hölmöjä??
Jep jep.. Voipi olla tuokin, mutta pojat, näin voinko sanoa, vaikka tämä onkin ilmeisesti "poikien" palsta, viitaten tuohon että antaa ensimmäisenä iltana--->
Mä ainakin annan, tai suoraan sanoen otan. Seksiä, kiitos(kumin kanssa of course), ei tunteita. Se, se on parasta! Kattokaas pojat, kyllä me naisetkin osataan käyttää miehiä hyväksemme... jep jep.. Illan jatkot poitsut!
Keep on rollin'
Voi voi miksi suomalaiset miehet tai miehet yleensä kuvittelevat, että naiset antavat???
Mä ainakin myös otan, ja onko siinä jotain pahaa jos tykkää seksistä häh?
Aivan! Kyllä me naisetkin kato voidaan vaan ottaa... Ottaako vaiko antaa? No OTTAA tietenki!
Osataan mekin olla "pelinaisia" ja uskotakaa tai älkää meitä on monia!
Olkaahan varuillanne miehet!
Oikeassa ootte siskot!
siis suomalaisilta olet saanut aina eka iltana mutta kuinka kauan menee niiden muunmaalaisten kanssa? Kuinka kauan viivyt yhdellä paikkakunnalla ulkomaista kalaa narraamassa? Viekö se kuukauden vai kauemmin? Ja miksi tuhlata aikaa niin kauan kun tidät että se on vain yhden tai parin illan saalis. Kyllä itse miellummin otan kalan per ilta sillä hauskaa sitä pitää olla. Ulkomaista tai kotimaista sillä mitään väliä. Sama värkki se on rodusta riippumatta ja sama nautinto.
jos mies osottautuu huonoksi niin se lentää ulos kesken kaiken : ) Jos en minä saa ensin orgasmia niin sitä on turha miehenkään odottaa : ) Ja mitkään selitykset ei auta.. Vaikka yrittää tietysti saa. On moni mies lähtenyt häntä koipien välissä kun on meinannut laueta ennen aikojaan.