Onkos tääl muut miehet päässeet naimaan Uudenkaupungin varattuja isopovisia naisia? Esim näitä Satua ,Marjaa, Pirjoa?
Ukin varattuja naisia
Anonyymi-ap
333002
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
No on, monestikin.
No en ole, mutta kun nyt kerroit, että on muodokkaita herkkuja saatavilla Ukissa, täytyy tulla käymään. Missä nuo herkut panopuut lymyää?
Niuvanniemen suljetulla tietenkin vatipää
Kerroppa lisää niistä?
Vaikea sanoa, kun en ole (vielä) ehtinyt Niuvanniemelle:)
Buaaa-haaa-haaa-haaa-haaa-aaah-aaah-aaaaah...!
En ole heihin törmännyt, mut Marikaa ja Saria oon päässyt testaamaan
Onkohan sama Sari jota itsekkin monesti sain? Olen siis alottaja
Onkos ne nimet pakko mainita, jos joskus sattui saamaan?
Ainakin pienellä paikkakunnalla on se tietyn maineen saaminen erittäin helppo juttu.
Sukunimiä ei tietenkään
Sain sellaisen ajo-ohjeen nuorna miehenä eräältä varsin monia naisia kaataneelta mieheltä, että "Saat sä sitä pillua tai et, niin älä puhu siitä muille!"
Tuo neuvo sopii muillekin miehille, tänäkin päivänä.
Aloittajan äidin kanssa on tullut vehtailtua.
Näin juuri pienen lammen parkissa asunto auto parkissa, viereen ajoi henkilö auto josta isopovinen vaaleahko rouva mekko päällä meni autoon. Mies pyyhe vyötäisillä avasi oven, suutelivat kiivaasti kaikesta aisti sala pari. Varmaan joku varattu nainen saa kyrpää juuri...
Silloisesta Motelli Lännentiestä löyty kiihkeitä varattuja naisii kun olin ottanut huoneen sieltä. Yhen nimi oli Marja ainakin.
Lännentiellä kävin usein kesäisin, oi niitä aikoja
Niinpä. Oi niitä aikoja tosiaan.
🎶 Menen minne vaan, seuraa aina saan, on mulla Kyllikki seuranaan🎶
Edelleen; se kunnioitus nätimpää sukupuolta kohtaan, joten jättää nimet pois.
Tuskin me miehetkään siitä pitäisimme, jos ne meidän "100% onnistuneet panot" nimiemme kanssa olisivat kaikkien tiedossa, vai kuinka?
Fiksu täys järkinen mies tajuaa jos pääsee panee varattua tai sinkkua voi kertoo nimee julkisuuteen, entä jos nainen jota panit tekee samoin. T. M 56
Päästiin asian ytimeen eli, mitä ne kaksi ihmistä tekeekin tai jättää tekemättä ei kuulu muille.
Huomannut sen, että kun kunnioitat sitä naisihmistä naisena, voit saada itsekin yhtä hyvän kohtelun.
Itsellä tälläkin hetkellä seksi suhde varatun kanssa, luottamus pelaa itsekkin varattu. M 56v
No, en ole mikään tuomari näissä asioissa, mutta itse tyydyn yhteen, jos ei onnistu, niin olen ilman.
Yhdestä tuossa olikin puhe...
No jo on novelli...
Upeita naisia jotka haluu vaihtelua.
Vesiliukoisella kynällä tytön nimi räpylään, vähän mielikuvitusta ja ta-daa, johan toimii!
Uusinnan (syrjähypyn) saa helposti tehtyä pyyhkimällä sen nimen ja kirjoittamalla uuden ja taas lähti!
Buaahaa-haaa-haaa-aaah!
Maikkarin chatin kautta löysin tosi upeen kiihkeen isotissisen rouvan Ukista. Siis tästä jo aikaa mut upeet muistot jäi.
Ollu upeita varattuja naisii.
Ei vielä.
Älä lannistu. Kyl jollekki käy kimppapanokin.
Odottakaa tenavat edes siihen asti että ensimmäinen munakarva ilmestyy ihon alta, ja aletaan sitten vasta puhumaan.
Miksi ukkisi varastaa naisia.
Kyllä olen.
Kyllä varmaan jos sinäkin olet
Outo keskustelu. Ukin ei varmaan tarvitse vongata, oletettavasti osaa asiansa.