Avoin työpaikka

Riihimäen asemalle haetaan hyvästelijää.
Kättelemään ja vilkuttamaan poismuuttaville.
6634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikös se asemarakennus ollut myytävänä?

Äänestä

Joko satanistit alkavat häipyä, kun ilmainen huvipuisto loppuu mummun kohta kuukahdettua.

Äänestä

keyword: aivopesu

lukekaa, vaikka ette kaikke pysty ymmärtämään. On siellä selkosuomeakin välillä.

Äänestä
  • tuli väärään ketjuun, mutta ei se mitään

    Äänestä

Mitenkäs se asemarakennuksen myynti? Onko joku taho ostanut?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Riihimäen asemalle haetaan hyvästelijää.
Kättelemään ja vilkuttamaan poismuuttaville.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu