eronneiden ja karanneiden 40- vuotiaiden mummojen kanssa. Osaava tanssija
Mua ei kiiinnosta seksi
Anonyymi-ap
16473
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Nyt nuorison tultua lavalla koen näiden 40-70 vuotiaiden ahnaiden puumien päällekäyvän käytöksen erittäin häiritsevänä.
Voisivat olla äiti tai isoäiti jaagaamalleen nuorelle miehelle.
Hävetkää.
Eihän se noin mene.
Ahnaat vanhat ukot lavoilla hyökkää nuorten naisten kimppuun. Näinhän se on aina ollut .
Tytöt saavat paeta vuodesta toiseen.
No mulle ne hyvin käy. 50kymppinen mies. Tervetuloa perästä.
Ei minuakaan kiinnosta sunlaiset keskenkasvuset, joilla ei edes käytöstavat ole hallussa. Tuskin osaat tanssiakaan kuin vain omasta mielestäsi.
t. yks 40 vuotias mummo
En minäkään hae itseäni nuorempia miehiä. Ei kerta kaikkiaan kiinnosta.
4 kymppiset naiset ovat osaavia monin tavoin,
Terveisin kokenut ja hyväksi havainnut ;))..
Läähpuuh lurpsis, missä niitä nelikymppisiä vapaita rouvia liihottaa? T: M50+
Tuossa iässä ne on vaihtamassa aviomiestään, joten sormuksell ei ole väliä.
Niitä ja nuorempiakin naisia oli tänään Kolmilammilla vaikka oli eläkeläisten suosima orkka soittamassa. Tästä voi tehdä johtopäätöksen että Kolmilammilla on aina nuoria naisia vaikka puikossa olisi Soukut ;).
Tänään siellä oli toki orkasta johtuen myös vanhempaa väestöä. Yleensähän siellä soittaa vain Hurma tai Taikakuu ;). Eivät olleet ilmeisesti saaneet noita bändejä kun Ahopelto oli lauteilla. Siitä johtuen yleisöä oli paljon enemmän kuin yleensä, koska myös vanhemmat ihmiset uskaltautuivat Kolmiksen tansseihin Ahopeltoa diggaamaan ;).
Tämähän on selkeesti yli 50 miehen tekemä ketju.. yrittää provota omaa kyvyttömyyttään.
Oletkos sinä itse ainoastaan hieman yli 50?
No miten nuori kelpaa ja minkä ikäinen itse olet??? Ja mistä tiedät haluaako 40 mummot seksiä sun kanssa.
Ei nuori mies vielä mitään osaa. Viisikymppinen mies on jo aika taitava voin kertoa. Taitolaji se on rakastelukin.
Ne haluu seksiä kaikkien ukkojen kanssa ja mitä rentumpi sen parempi kuulemma. :D
Kuulopuheisiin ei ole uskomista....