Palstademari hiljaa

Tuli tuore galluppi. Demujen alamäki on mahtavaa seurattavaa.
4193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Karu romahdus iski SDP:hen – Syynä ”historiallinen” käänne. Kansalaiset kyllästyneitä osaamattomuuteen ja valehteluun.

Äänestä
  • Onnex niil on ryhmäkuri.... Buohahhaa....

    Äänestä

Demari on toisen demarin pahin vihollinen.

Jokohan Mäkynen on valittu uuteen borat- elokuvaan stuntmaniksi.

Äänestä
  • Luulen että Borat elokuvaan valitaan tyyppi joka ei ole vaikea ja tyhmä....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuli tuore galluppi. Demujen alamäki on mahtavaa seurattavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu