Jared Leto

Onko kukaan katsonut tuota "Highway - vaarojen valtatie"?
Se Jack (Jared Leto) on siinä ihan hiton suloisen
näköinen! Se kampauskin on niin kivan näköinen. ♥ ♥ ♥
3464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En ole kyseistä leffaa nähnyt, mutta Alexanderissa hän oli tavattoman suloinen! :)

Nytkin muistaakseni kolmoselta tulee elokuva, jossa Leto näyttelee...

Äänestä

joo..ihanata ihanaa! Sain jaredilta muuten syfiliksen aunukseeni karvaiseen!
t.lotta 12v

Äänestä
  • O_O Olikohan tuo nyt ihan asiallinen kommentti? Luultavasti et edes ole juuri tuo joksi itseäsi väität...joten antaapi tämän nyt olla tässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-fani kirjoitti:

Onko kukaan katsonut tuota "Highway - vaarojen valtatie"?
Se Jack (Jared Leto) on siinä ihan hiton suloisen
näköinen! Se kampauskin on niin kivan näköinen. ♥ ♥ ♥

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu