Jos byteswap ei vielä ole tuttu, niin tässä pääpiirteittäin käyttöönotto.
Ensiksi rekisteröidyt https://h5.bytescoin.com/#/user/reg?inviteCode=VXK5X7
Seuraavaksi lataa byteswap sovelluskaupasta tai voi toki käyttää myös nettisivujakin.
Tämän jälkeen real name authentication (ei pakollista vielä tässä vaiheessa)
Seuraavaksi talleta esim. usdt:tä minimi 35 usdt ja maksimi 500usdt Revolut sovelluksella paras tapa ja luotettavin! Tämän jälkeen voit alkaa "tehdä" rahaa ja jäädä eläkkeelle vähän aikaisemmin kuin luuletkaan😄
Kauppaa teet välilehdellä quantization ja sieltä klikkaamalla " single start byteswap quantification"
Alkuun voit 3 kertaa päivässä klikata tuota ja korkeammalla tasolla useamminkin.
Alussa tuotto on ollut n. 1,2%/päivä.
Ohjelma ostaa halvemmalla ja myy kalliimmalla josta tuo pieni voitto tulee.
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Arbitraasi
Enemmistön mielestä tämä on huijausta, mutta oma kokemukseni on tähän asti ollut positiivinen. Jos kiinnostuit, kokeile alkuun summalla "jonka voit hävitä hymyillen"
Kryptolouhinta
7
1175
Vastaukset
- Anonyymi
Jälleen kerran "hyödyllinen idiootti" tarjoaa omia satujaan ja saa vastalahjaksi mainostamaltaan firmalta osan niistä rahoista, joita leikkiin mukaan lähtevät häviää pomminvarmasti.
Varoitetaan jälleen kerran kaikkia kunnon kansalaisia siitä, että näihin höperyyksiin ei kannata lähteä mukaan.- Anonyymi
En minäkään usko satuihin mutta pasko uskoa kun kaverilla on yhdeksän konetta ja rahaa tuleen kuuden kympin kahta puolta päivää kohden .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En minäkään usko satuihin mutta pasko uskoa kun kaverilla on yhdeksän konetta ja rahaa tuleen kuuden kympin kahta puolta päivää kohden .
Heh he he... satuja, satuja, satuja vain...
Mutta kiva on saada rahaa jakamalla näitä loruja? Anonyymi kirjoitti:
Heh he he... satuja, satuja, satuja vain...
Mutta kiva on saada rahaa jakamalla näitä loruja?Laitatko mulle viestiä jossain alustalla niin näytän sulle miten homma toimii? Ei ole mitään loruja.
- Anonyymi
ksp2 kirjoitti:
Laitatko mulle viestiä jossain alustalla niin näytän sulle miten homma toimii? Ei ole mitään loruja.
Ilman muuta lähetän kaikille höperöille ensiksi yhteystietoni, sitten rahaa ja kaikkea mitä siihen huijaukseen on keksitty ikinä kuuluvankaan.
Ilmaisia lounaita ei ole olemassakaan. Jossain kohtaa tulee se maksun aika ja sitten loppuelämä kadutaan miksi, oi miksi minä menin tähän ansaan. Anonyymi kirjoitti:
Ilman muuta lähetän kaikille höperöille ensiksi yhteystietoni, sitten rahaa ja kaikkea mitä siihen huijaukseen on keksitty ikinä kuuluvankaan.
Ilmaisia lounaita ei ole olemassakaan. Jossain kohtaa tulee se maksun aika ja sitten loppuelämä kadutaan miksi, oi miksi minä menin tähän ansaan.Olisin kyllä halunnut ihan vaan näyttää sulle miten tämä homma toimii kun et selvästikkään ymmärrä. No ei pakosta. mutta usko mihin uskot rahaa ainakin tulee eikä tuossa myöskään mitään laitontakaan ole.
- Anonyymi
ksp2 kirjoitti:
Olisin kyllä halunnut ihan vaan näyttää sulle miten tämä homma toimii kun et selvästikkään ymmärrä. No ei pakosta. mutta usko mihin uskot rahaa ainakin tulee eikä tuossa myöskään mitään laitontakaan ole.
Onko tarjous vielä voimassa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minja Koskela: Ei se väärin ole jos ei halua tehdä töitä
kyllä tukien varassa saa elää vaikka koko ikänsä. Tää on tätä äärivasemmistolaista ajattelua.1615902Kysymyksiä paIstavasemmistoIaisiIIe
Mistä johtuu teidän kroonisesti negatiivinen, synkkä, katkera ja kateellinen mentaliteetti? Milloin olette viimeksi aido873300Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin
Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin, Ähtärin eläinpuisto tiedottaa. Yritykset ovat t1051892- 1291217
- 791194
- 151134
Jäänmurtajan kauppa oli kuin olikin SANNA MARININ ansiota
"Lähteiden mukaan Trump käytännössä päätti asiasta 2. lokakuuta 2019, jolloin Washingtonissa juhlistettiin Yhdysvaltain901124- 641017
Olet edelleen uskomaton
Halusin vain kertoa, että olet edelleen mielessäni pysyvästi. Anteeksi, etten saa ajatuksia irti sinusta. Olet... niin p27885Rekkautumispakko olisi hyvä...
Kirjoittajat saisivat kasvot ihan eri tavalla. Mitä olet mieltä moisesta?159875