Olipa huono juontaja kaksikko Tangomarkkinoilla. Saariluoma oli ihan ulalla ja Pumppanen yli reakoiva ja Yli Iloinen . Huono juontajakaksikko ja voittaja pari ei ollut paras. Saariluoma oli saanut pitää palttoonsa napit auki, kun ihan peloitti että kohta pamahtaa nappi auki.
Tangomarkkinat
Anonyymi-ap
3274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
samaa mieltä oliskos silmälasit auttanut Saariluomaa tai oliko otettu rohkaisu ryyppy ,mielestäni yleisö olisi pitännys saada äänestää myös ,onhan noita palvelunumeroita , siintähän tulisi rahaa kassaan , ja vois löytyä todellinen kansansuosikki niinkuin ennen vanhaan. ,samoin olis paikallaan ainakin yksi perinteinen tango jokaiselle
Pumpanen ihan väärässä paikassa!
Tangomarkkinat oli huonoin koskaan ennen nähty tekele. Taitaa olla aikansa elänyt , ja .kulahtanut juttu, eihän näitä tangoja enää nämä sukupolvet veisaile. Tuli mieleen joku karaoke kilpailu, se siitäkin leikistä.