GET LIFE MOTHERFUCKERS!!!

GET LIFE MOTHERFUCKERS!!!
201167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Hoppareilllahan on hyvä elämä. Voi ryypätä ja naida ja nussia ja panna.......... Minä en tuota tarvitse. Voinhan pelata ff:iä. Se on parempaa kuin oikea elämä. Mukana on edes suuria tunteita.
Niin että JOU JOU JOU JOU JOU.

Äänestä
  • Mikähän ihme silläkin oli ongelmana elämänsä kanssa? x) Ihan naurattaa. No jaa. *menee pelaamaan*

    Äänestä

  • BubbleGirl kirjoitti:

    Mikähän ihme silläkin oli ongelmana elämänsä kanssa? x) Ihan naurattaa. No jaa. *menee pelaamaan*

    Pelithän on parasta korviketta tylsälle, harmaalle ja ikävystyttävälle tosielämälle. FF:iä pelatessa sitä tuntee elävänsä. Pääsee pois tästä pahasta ja julmasta maailmasta. Ihmettelen enää vaan, etää minkä takia tänne on tullu näin vähän vastauksia. Taitaa olla niin naurettava juttu toi Get Life- juttu, ettei suurin osa jaksa edes vaivautua kirjottamaan. Sitäpaitsi Pelit=elämä, joten mitä tässä enää toista elämää hankkimaan?

    Äänestä

Fuck you^^

Äänestä

Samaa mieltä, alkaa JAUHAMISET vituttaa.

Äänestä

Johdata minua ,niin että osaisin itsekkin noin vaativia tehtäviä, kuin netissä mellakointi. Mikä mielikuvitus sinulla onkaan. on aina niin kiva vinoilla niille joiden makua tai tekemisiä ei ymmärrä. Olen aina arvostanutkin teitä peruskoululaisia wannabe hoppareita.

JOS ITSE OMISTAT "ELÄMÄN" NIIN KÄYTÄ AIKASI NAIMISEEN JA NUSSIMISEEN JA PANEMISEEN JA RYYPPÄÄMISEEN, ÄLÄKÄ TULE MEITÄ NEUVOMAAN!

niin ja kasva aikuiseksi ennen kuin alat neuvoa.
kakara.......

Äänestä
  • ihme..että olen samaa mieltä kanssasi...~-~

    Lainaan:
    JOS ITSE OMISTAT "ELÄMÄN" NIIN KÄYTÄ AIKASI NAIMISEEN JA NUSSIMISEEN JA PANEMISEEN JA RYYPPÄÄMISEEN, ÄLÄKÄ TULE MEITÄ NEUVOMAAN!
    Tuo oli aika hyvä neuvo hänelle^^

    Äänestä

Tai toinen teoria on, että ketjun aloittaja on saanut selville, että hänen veljensä on myös hänen isänsä.
Voihan myös olla, että molemmat pitävät paikkansa :)

Äänestä

Eikös tuossa life-sanan edellä pitäisi olla a/(the)-artikkeli?

Äänestä

Elämäni on suurempi kuin se mitä sulla on korvien välissä

Äänestä
  • .... Tai jalkojen välissä XD

    Äänestä

  • G'Force kirjoitti:

    .... Tai jalkojen välissä XD

    ooh..i die..XDXDXDXDXDXDXDXDXDXd siis nauruun XD hehee

    Äänestä

  • UPDATE_7306758 kirjoitti:

    ooh..i die..XDXDXDXDXDXDXDXDXDXd siis nauruun XD hehee

    olikos se ny noi hauska juttu

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    olikos se ny noi hauska juttu

    oli, joo

    Äänestä

  • UPDATE_7306758 kirjoitti:

    oli, joo

    Tuollaisten juttujen varassa koko Suomen huumori lepää. Kaikessa yksinkertaisuudessa perin älykästä ja hauskaa huumoria XD

    Äänestä

Noh, lyhyestä virsi kaunis...(jatkaa pelaamista)

Äänestä

i have no life, i have mIRC... (and FFs)

Äänestä
  • Tällasta taas tänään ja parina edellisenä päivänä. x) On se niin kumma, että pitää alkaa mölisemään jotain tosi kaikenkattavia hoopotuksia täälläkin... Eläköön netti ja FF-palsta... eläköön...
    *lähtee lenkille*

    Äänestä

Elämä on Jumalan suurin lahja ihmiselle. Elämää pitävät kunnossa usko, toivo ja rakkaus. Kun usko ja toivo kuolevat vain rakkaus jää jäljelle. Ja sitten meillä on kaiken lisäksi tämä FF-palsta. Se tekee elämästämme arvokkaampaa ja rikkaampaa. Siksi voimmekin vastata käskyyn: "Miksi, meillähän on jo rikkaampi elämä kuin sinulla".

Äänestä

Minkälaisen mekkalan tää tyyppi on saanu aikaan, melkein kaikki palstalaiset ovat vastanneet tähän, joka oli varmaan ketjun aloittajan tarkoitus. Nyt hän varmaan nauttii ja nauraa jossain tuolla tätä lukiessa, ja on iloinen kun sai näin paljon ihmisten huomiota. Pakko sanoo, ei taida olla tuo jätkä paljon huomiota saanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GET LIFE MOTHERFUCKERS!!! kirjoitti:

GET LIFE MOTHERFUCKERS!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu